Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Reinkarnációs utaztatásba...

Reinkarnációs utaztatásba hogy vegyek úgy részt hogy muszály de egyáltalán nem hiszek benne?

Figyelt kérdés
Nagyon beakarok vágódni egy csajszinál aki engem megakar "utaztatni" de én nem hiszek benne de megakarom csinálni. Mit fogok tapasztalni?

2023. márc. 1. 14:06
1 2 3 4
 1/31 Grimfox ***** válasza:
100%
Ha nem hiszel benne, és nem is akarsz hinni benne, azaz elutasítod, akkor nem sokat. Maximum pár gondolat merül fel, amit az utaztató instrukciói keltenek. Ha nem hiszel benne, de érdekel a tapasztalat, van esélyed rá, hogy olyan dolgokat láss, amik akár múltban megtörtént események is lehetnének. Bár ha ennyire kényszeríti az utaztatást a hölgyemény, lehet hogy veszélyes terepre merészkedsz.
2023. márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
24%
Mély hipnózisba menj vissza abba az életedbe, amikor még nem felejtetted el, hogy a muszáj szót hogy kell helyesen írni. Ha régen nem tudtad, akkor abba, amelyikben már tudod.
2023. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
0%

Mondd neki a szokásos hablatyot, hogy igen itt vagyok a sivatagban, látom a piramist, most üldöznek stb…

Úgyis mindneki egyiptomi hercegnő, fáraó, király meg hadvezér volt előző életben és most amiatt van ilyen “bonyolult” élete 😬

2023. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
#3 én spec. Zeusz voltam előző életemben.
2023. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Grimfox ***** válasza:
100%
Ha az utaztatást hiteles forrásna vesszük, a közvetlen ezt megelőző életemben én egy magyarországi komcsi nehézipari létesítményben dolgoztam valami alja munkát, és valami balatonfelvidéki kis faluban laktam. A munkám nagy része ilyen szénlapátolásból, meg hasonló nemes elfoglaltságokból állt. Hogy ez így van e, tudja vihar.
2023. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Grimfox ha ennyire hiszed a reinkarnációt, ha jól emlékszem tőled láttam hogy írtad hogy láttad rà a bizonyítékot(bár lehet nem a te neved volt), akkor az utaztatásról miért így beszélsz?

Ennyi ember közül kellene hogy legyen legalább egy pár db aki hiteles tud lenni ezzel kapcsolatban is és tud utaztatni, meg meg tudja mondani hogy tényleg lehetséges e a hipnózisos utazás.

Szerintem cifra életű embereknek nagyon hasznos lenne ha láthatnák hogy mit csináltak előző életükben és hogy nagyjából lássák hogy miért kapják amit kaptak.

Én is szívesen elmennék, bár nyilván félek is tőle, de nem tudom mennyire biztonságos vagy gyenge mentális állapotú embereknek mennyire ajánlott, főleg ha még olyanok sem hisznek benne teljesen akik amúgy a reinkarnációban meg karmában igen.

2023. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Ahogy akarsz. Mivel nem hiszel benne, egyáltalán nincs elvárás. Szóval úgy veszel benne részt, ahogy akarsz.

Rajtad múlik, mit fogsz tapasztalni.

2023. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Grimfox ***** válasza:
100%

6, azért mert én többször utaztam, és utaztattam is. És nem bízok az utaztató módszerek hitelességében. Nem állítom, hogy lehetetlen látni az előző életeket, de azokkal a módszerekkel, amikkel az én tudomásom szerint utaztatnak, azokkal szerintem nem lehet hiteles eredményt elérni. Ha valaki egy ilyen utaztatás alatt tényleg az előző életét látná, az nem az utaztató, vagy a módszer érdeme lenne, hanem az utazóé.

Azt is kicsit erős állítani, hogy hiszem a reinkarnációt. Logikusnak találom, és a jelenlegi világképem működőképes a karma, és reinkarnáció beikatásával. Nem mondom, hogy biztosan igazam van, csak azt, hogy szerintem igazam van.

2023. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Grimfox. Ez a lány akit kiszemeltem a petrezselyemehez jár utaztatásra aki már 21 es szinten jár a csaj meg 9ea szinten van. Azt mondja hogy a petrezselyemék úgy utaztatnak hogy utaztatás közben az előzö életedből vissza tudsz vonni olyan döntéseket ami befolyásolhatja a mostani életedet. Erről mit gondolsz?
2023. márc. 1. 19:38
 10/31 Grimfox ***** válasza:
100%

Én is azt a rendszert ismertem utaztatásra, és erősen megkérdőjelezhetőnek találtam a hitelességét. Pedig én is utaztattam vele, és engem is utaztattak vele. Nem tudom, hogy minden utaztatás illúzió e, vagy van köztük sikeres is. Minden esetre én lemondtam a dologról, meg úgy az egész rendszerről, egy az egyben. Mondjuk mikor engem anno avattak, József még nem állította magáról, hogy 21-es szintű...Akkoriban azt tanították, hogy az a legmagasabb szint. Gyakorlatilag olyan képességekkel ruházná fel az illetőt, amiket nem lehet emberinek nevezni. Meg 8-as szint felett akkorban még csak Tibetben/Nepálban avattak. Azóta elvileg már vannak avatómesterek magasabb szintre is. Sok minden nem volt tiszta a rendszer körül, úgyhogy elhagytam.

Nem tudsz visszavonni döntéseket, amiket előző életben hoztál, még utazás alatt sem. Minket ilyesmire még nem tanítottak anno. Nekünk azt mondták, hogy ha megnézed mi történt, és okulsz belőle, "felgyorsul a karmád", gyorsabban ledolgozod, és a nem permanens hatásai elmúlnak. Milyen egyszerű is lenne, ha a régi hibás döntéseket csak így ki lehetne javítani, anélkül, hogy a következményeit el kéne viselnünk.

2023. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!