Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Reinkarnációs utaztatásba...

Reinkarnációs utaztatásba hogy vegyek úgy részt hogy muszály de egyáltalán nem hiszek benne?

Figyelt kérdés
Nagyon beakarok vágódni egy csajszinál aki engem megakar "utaztatni" de én nem hiszek benne de megakarom csinálni. Mit fogok tapasztalni?

2023. márc. 1. 14:06
1 2 3 4
 21/31 Grimfox ***** válasza:
100%

9. szinten már elég kompetensnek kéne lennie. Bár ezt eléggé aláaknázza, hogy mindenképpen rá akarja bírni az utazásra. Gondolom arra kíváncsi, találkoztak e előző életükben.

Bár az utaztató tanfolyamot a fő irány mellett, külön avatással tanítják, lehet hogy hiába 9. szintű, még csak most ment el utaztatóra, és lelkesen bárkit bármikor utaztatna.

2023. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem eleve rossz, ha pszichológus, pszichiáter, coach, utaztató, és akármi hasonló izémizék a páciensükkel összejönnek, ill. a páciens össze akar jönni velük, pláne, ha ebből a célból megy bele a játékba. Még baráttal sem jó, ha ez történik. Külön kell választani ezeket a dolgokat, sőt, még családtaggal sem szabad, ez nem véletlen.


Tegyük fel, hogy ez az egész nem hókuszpókusz, és van alapja... mi van, ha olyan dolgok derülnek ki, amiket nem szerettél volna elmondani.

2023. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

22, szerintem pszichológus, pszichiáter, meg “utaztató” elég más nézeteket vall :D

Mondom ezt úgy hogy én találkoztam már olyan mentál dokival, akinél okosabbnak éreztem magam és szerintem még bántalmazó hajlamai is voltak.

Utaztató meg lehet közben végtelenül intelligens ember is.

Mondjuk itt a kérdésben szereplő “csajszi” sztem pont nem az a kategória lehet :D

Ahogy irtam korábban én még petrezselyemről sem tudom eldönteni mennyire hiteles, pedig ugye ő “ismert”

2023. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Bocs, kihagytam a kineziológusokat, stb.

Mindenhol vannak hülyék, és talán normálisak, stb. de én nem erről beszélek, hanem arról, hogy nem helyes sem etikailag sem szakmailag sem érzelmileg egyéb okból az, ha az érzelmeket, szexet, stb. kavarják a "felsorolt szakmákkal".

2023. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Pszichológusi ülést valóban nem…

Bár nem tudom, erről olyat kellene megkérdezni akinek van a családban pszichológus, pszichiáter…. Lehet ők másképp nyilatkoznak és kérnek tanácsot ülésen kívül is.

Sebészről tudok aki családtagot műtött, bár az nyilván más.


Én belemennék utaztatásba egy potenciális szerelem lehetőséggel. Szerintem ebben nincs semmi.

Ha valódi a tudása még imponáló is lehet.

Az más ha esetleg titkolni akarsz valamit ami feljöhet egy ilyen szeánsz alatt.

2023. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Semmi nem marad meg halálunk után, minden biokémiai folyamatok eredménye az agyban, még a szerelem vagy a szeretet is, mondom ezt hívő keresztényként. Egyedül ami megmarad halálunk után az a tudatunk amit a lelkünk elraktároz. Szóval én annyira biztosan mondom nektek hívőként, hogy nincs reinkarnáció és halálunk után ez a tudat és lélek kiszabadul a testből és egyfajta más tudat állapotba fog kerülni amit hívhatunk mennynek( a mennyország nem egy hely hanem inkább egy tudatállapot a pokol is egy tudatállapot)mint ahogy grimfox beszél a reinkarnácioról.A tudatról tudunk tudományosan a legkevesebbet azért mert az nem pusztán a neuronhálozatunk és biokémiai folyamatok eredménye inkább valami olyan ami kivül állo a testünktől, de legfőképpen az agyunktól. Ha valós lenne a reinkarnáció akkor a tudatunknak tisztán kéne emlékezni nevekre évszámokra, emberekre elöző életünkből és azokna a neveire mivel a tudatunk lelkünk része és pontosan tudna emlékezni az előzö életből arra az évszámra amikor született ésa nevére mert ezek olyan meghatározó információ a tudat számára amit nem felejthetünk el egy halálal. Arra pontosan emléznénk és nem ilyen jelentéktelen események jönének elő mint amit grimfox is említett. Számomra az utaztatás nem több mint biokémiai folyamatok az agyban. Ahogy beszél az utaztató az utazóhoz úgy az agyunk neuron hálozata folyamatos elektromos impulzusokta, információkat dolgoz fel és kialakít a szituációnak megfelelő képsorokat amit levetít eléd mert az agyad folyamatosan azt akarja hogy jöjjenek a képek és gyárt egy viszonylag összefüggő"elöző élet" beli személyiséget, ami akár tetszik akár nem az nem valós mert mint említettem a tudatunk úgy müködik hogy tudatában van önmagának és saját születéseire és nevére emlékeznie kéne mert ez kb bele van égve a tudatunkba és kitörölhetetlen. Kérdezem akkor hogy a legfontosabb információ hova tünik a tudatunkból?
2023. márc. 2. 19:47
 27/31 Grimfox ***** válasza:
100%

Ez akkor ilyen csalikérdés akart lenni?

Minden esetre, ha valóban igaz, hogy be akarsz vágódni egy utaztatós csajnál, amit itt leírtál, semmi esetre se mondd el neki...És ha tényleg hívő keresztény vagy, mindenképpen utasítsd vissza az utaztatást. Ugyanis ezzel a mózesi törvényeket szegnéd meg. Olyan mintha egy varázslóhoz, jóshoz, vagy olyanhoz fordulnál, aki átvezet a tűzön.

2023. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Jaj na komolyan ezért vagyok én a keresztény vallás ellen valamilyen szinten… annyira szekta szaga van az összes hívőnek…

Pedig volt olyan idő amikor már a depresszióm legalján komolyan imádkozni kezdtem…

Nekünk hittan órán még egy pap is azt mondta hogy “aki majom másszon a fára” utalva ezzel a közös ős elméletre.

Még egy ilyen csajnál bevágodós kérdésből is a szektás hittérites jön elő… 🤦🏼‍♀️

2023. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Nem csali kérdés akart lenni xD pusztán érdekelt hogy zajlik egy ilyen száensz. Az igaz hogy megvan a saját véleményem az egészről. De mostmár eldöntöttem hogy nem vállalom.
2023. márc. 2. 20:20
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
hát ez tényleg nagyon ellentmondásos. Ha "hívő keresztény" vagy miért akarsz összejönni egy olyan nővel, aki kifejezetten egy másik világnézetet vall? Ezt hívják kísértésnek.
2023. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!