Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Reinkarnációs utaztatásba...

Reinkarnációs utaztatásba hogy vegyek úgy részt hogy muszály de egyáltalán nem hiszek benne?

Figyelt kérdés
Nagyon beakarok vágódni egy csajszinál aki engem megakar "utaztatni" de én nem hiszek benne de megakarom csinálni. Mit fogok tapasztalni?

2023. márc. 1. 14:06
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyél tökös, és vállald fel, hogy nem mész bele olyasmibe, amibe nem akarsz, nem hiszel. Úgyis csak csalódás lenne a vége, és tisztességtelen lenne. Csak szex kell, és ezért akarsz ezzel bevágódni nála? Vagy szerelmes vagy, hát akkor meglegyél őszinte, és mondd meg, hogy milyen vagy...
2023. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, ha nem hiszel benne, úgy objektíven tudod megélni, megfigyelni bármi történik. Nincs előre eltervezett elvárásod a képekkel, történésekkel.
2023. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 SZücsöm ***** válasza:
93%

Grimfox


Az általad leírt tapasztalás kb hogyan "nézett ki"? Fekszel/ülsz valahol csukva van a szemed és álomképeket látsz? Vagy csak gondolatok jutnak az eszedbe?


Amúgy látsz valamiféle kontinuitást karma szempontjából, esetleg bármi nemű hasonlóságot a falusi szénlapátoló és a mostani "Grimfox" között? Ok - okozatot hogy miért lehetnél te az ő okozata?


Am Jim B. Tucker is azt állította hogy a vizsgált állítólagos reinkarnációs esetek nagy részénél az előző inkarnáció nemzetisége megegyezik a mostaniéval.


Így máris más a fekvése "A sorsod Borsod" mondásnak. :D

2023. márc. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

De azt azért tudd, hogy olyan problémákat hozhatsz be vele az életedbe amivel egyébként nem lenne dolgod, vagy olyanokat amiknek a megoldására még nem vagy készen.


Mehetsz majd százezrekért pszichológushoz...

2023. márc. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
(a muszáj pontos j-vel...) :))))))
2023. márc. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%

Inkább a helyesírást tanuld, csajozásra ráérsz.

Tanuld meg a vesszőket "használni".

MuszáJ (az uszállyal kavarod, de az a vízen úszik)

Be akarok vágodni (bevágódni), nem pedig beakarok...


Meg akar utaztatni

Meg akarom csinálni (megcsinálni)

---


Fogalmazás elégtelen.

2023. márc. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Grimfox ***** válasza:
91%

Szücsöm

Az utaztatás alatt az ember fekszik, és eseményeket lát, kicsit úgy, mint ha álom lenne, mert valamilyen mértékben olyan érzés, mintha átélné őket, de mégsem álom, vagy félálom, mert teljesen tudatánál marad az utazó. Nincsenek olyan kiesések, mint álomból való felébredésnél, és nem is olyan random, és szétmosódó, mint egy álom. Emellett az utaztató instrukcióit is hallja az utazó, és követi őket, valamint folyamatosan beszél arról, hogy mit lát, vagy tapasztal. Az utaztató pedig ez alapján vezeti erre, vagy arra az adott "életen" belül.

Nem sok összefüggést látok a falusi munkás, és a mostani életem között. Az egy teljesen más személyiség volt, mint én. Maximum a családi kapcsolataimban van valami összefüggés, ha tényleg valóság, amit láttam. Más utazások alatt voltam például valami afrikai néger, aki angol vadászt kísért a szavannán, meg az angol vadász indiai, vagy hasonló kinézetű hordárait, meg volt romai kori, a gall hódítások idejéről való élet ismét egy másik utazás alatt. Minél régebbi volt az, amit láttam, annál kevésbé tűnt hitelesnek.

2023. márc. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Értem, azt gondolnám eléggé kívülállóként hogyha a reinkarnaciora lehet látni bizonyítékot, meg ugye elvileg volt olyan hogy valaki hitelesen el tudta mondani hogy ki volt előző eleteben és vissza is tudták vezetni, megtalálták a szüleit, akkor arról is lehetne hiteles információ hogy valóban létezik az utaztatás.

Én ezekben a képekben nem biztos hogy hinnék, mert mind ájulás, mind véletlenül bevett tudatmódosító szer hatása alatt láttam képeket, sztorikat, amik nagyon mások voltak mint egy álom.

Bár ha utaztatás alatt nem adnak semmilyen szert és nem fajul el a dolog egy teaszeánsszá akkor azért érdekes hogy mégis lát dolgokat az illető.


Én magamat belesorolom a cifra élet tulajdonosai közé, amiről itt irtam, ezert gondolkodtam azon hogy érdemes lenne elmenni ilyen utaztatásra.

Mert egyelőre eddig sehol máshol nem kaptam semmilyen spirituális útmutatást ezzel kapcsolatban

2023. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 Grimfox ***** válasza:
100%

Ha nem is előző életbe vezetnek vissza ilyen, vagy olyan regresszióval, a tudatalattidat fel lehet tárni ilyen módszerekkel, és elő lehet belőle kényszeríteni képeket. Ez nem azt jelenti, hogy konkrétan az történt meg, ami látsz, hanem azt, hogy a tudatalattid ilyen képek formájában jelenítette meg a problémát. Mintha álmodnál, és álomfejtéssel próbálnál rájönni mit jelent, csak tudatodnál vagy, és egy külső személy vezet, és segít elemezni valós időben. Sajnos az ilyen utaztatások alatt előfordulhat, hogy olyan dolgok is feljönnek, amiket nehéz feldolgozni, és nem biztos, hogy sikerül. Láttam ilyet, nem volt túl jól utána az illető egy darabig.

Elvileg azért nem lehet visszaemlékezni előző életekre, mert az emlékezet az a halandó test, és elme tulajdonsága, és meghal a testtel, és előző személyiséggel együtt. Ha valaki nagyon gyorsan újra testbe kerül a halála után, nem biztos, hogy ez a folyamat teljesen lezajlik, és olyankor emlékek is átkerülhetnek. De ez ritka, és nem is előnyös. Ha jól rémlik, főleg olyanoknál fordul elő, akik fiatalon halnak meg.

2023. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Hát kb. családállítással tudnám párhuzama hozni az utaztatást jelenleg a fejemben, valóban lehet hogy többet árt mint használ meg ugye nem tudom kiszűrni hogy ki a hiteles meg ki nem.

Még petrezselyemről sem tudom így olvasottak alapján eldönteni hogy mennyire hiteles.

Kb mint Domján László az agykonroll tanfolyamával.


Mindenesetre kérdező én inkább örülnék a helyedben hogy valaki csak úgy felajánlja az utaztatást. Az más kérdés mennyire kompetens :D

2023. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!