Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Valakinek sikerült már megfejt...

Valakinek sikerült már megfejtenie,hogy hol élhetett előző életében?

Figyelt kérdés
Sokan mondják,hogy oda vágysz a legjobban,ahol előző életedben éltél. Nekem ez az USA, annak is inkább a sivatagosabb részei (Arizóna, Új-Mexico). Akinek sikerült megnézni az előző életét,hogyan csinálta?
2023. márc. 1. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Én is Arizononában éltem mustangként, és téged pisiltelek le. (Te egy kaktusz voltál.)
2023. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Koragyerekkorban bevillanó kepekből, későbbi erős vonzódásokból, vágyódásokból érdeklődési körből, nagyon határozott szinkronicitásokból (véletlenekből), illető nyelvre vonatkozó erőteljes tehetségből, affinitásból.

Regressziós analízisből.

2023. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy ismertem fel hogy elutaztam adott városba, és rögtön tudtam, éreztem, otthon vagyok, gyerekkoromban pedig először jártam ott, de ismerős volt minden és annyira nyugodt. Azóta ha tehetem, megyek több napra is kiveszek szabit hogy ott lehessek s egyszer ott éljek, sírok annyira honvágyam van, mikor onnan eljövök "haza". Nekem az az otthonom a szívemben, nem kell ide jóslás, ez érzés és belülről jön.
2023. márc. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tényleg azokkal mi van akiknek nem volt még inkarnációja a Földön? Ők jobbak vagy rosszabbak?
2023. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Több ismerősöm is van, akik képesek bárkinek látni bármilyen előző életét.

Én "csak" érzékelem, de engem sose érdekelt a hol.


Nem az USA-ban éltél előző életedben.

2023. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4. Ez interneten keresztül név nélkül, hogyan? Oké, megjelenik a fejedben egy első szó, vagy infó, de azt honnan tudod hogy téves e? Illetve hogy hogy került a fejedbe.
2023. márc. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom 2 hete mit reggeliztem.
2023. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fú épp ezaz, hogy nekem nem sikerült. És idegesít, mert volt, hogy szerintem olyan hellyel álmodtam. Egy tájat láttam, egy tisztást egy erdőben. Mikor felkeltem, midnenáron tudni akartam, hogy hol van, fel se merült bennem, hogy lehet hogy csak álmodtam. Tiszta honvágyam volt, még vissza akartam menni. Úgy belelovaltam magam, hogy rágugliztam meg minden.

Persze nem találtam semmit, és ez jól felidegesített.

Nem lennék meglepve, ha valami előző életbeli hely lenne az.

Ilyenkor meg mindig arra gondolok, hogy ha esetleg az is volt, lehet hogy már nincs is meg az a hely, vagy máshogy néz ki. Na ez még meginkább letör. Konkrétan gyászos hangulatom lesz tőle.

Ezek miatt valahol megértem, mikor nem ajánlják ezeket az utaztatásokat.

2023. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!