Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A mala (buddhista imafüzér)...

A mala (buddhista imafüzér) miért fog?

Figyelt kérdés
Vettem nadin, de akkor még nem vettem észre, hogy a sötét barna gyöngyök fognak.. A fehér pólóm olyan lett, és ki sem jön belőle. De igazából az a kérdésem, hogy hogy tisztítsam meg.(?) Letöröltem egy-kétszer, de ugyanúgy fog..félek, hogy lejön róla a festék, ha továbbtörlöm. Mit csináljak? Tapasztalta ezt már valaki?
2010. okt. 5. 22:47
 1/6 anonim válasza:
37%
azért nem fog mer fül
2010. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert nem enged előzőnek is igaza van
2010. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem már évek óta 3-5 mala lóg a kezemen :) hasonló jelenséggel nem találkoztam. Mármint hogy veszített volna a színéből.... lehet valami gagyit vettél, hol vetted?
2010. okt. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 skarma ***** válasza:
az én malám csontból készült, de igazából nem is hordom magamon...
2011. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:
Vegyél olyat ami nem festett hanem sima fa, és a fa barna színe miatt barna. Vagy van lótuszgyökérből kagylóból stb. Kérdezd meg ahol veszed.
2013. jan. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért fog a malád mert egy gagyi kínai tucat termék. Mindig is fogni fog. Javaslom, hogy vásárolj eredeti nepáli terméket, fa mala helyett hegyikristályból vagy valamilyen kristálykőből készült malát. Az tuti nem fogja meg sem a ruhádat, sem a bőrödet. Ha mégis fából akarsz malát, akkor mielőtt megveszed dörzsöld meg az ujjaddal és fogod tudni, hogy festett-e. Egyébként az eredeti rózsafa mala nem fog, mert csak egy kis természetes viasszal van átkenve. Szóval nem mindegy, hogy hol veszed meg azt a malát. Én magamnak fűzöm kristálykövekből.
2016. márc. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!