Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Budapesten hol tudnék venni...

Budapesten hol tudnék venni Buddhista Mala-t?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 17:42
 1/3 skarma ***** válasza:
Ázsiai boltokban
2011. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja. ázsiai, keleti boltokban.

de szerintem az ő központjukban, Pesten is lehet ilyet kapni


[link]

2011. okt. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

KARMAPA - HÁZ, SZAKJA TASI CSÖLING, TAN KAPUJA BUDDHISTA FŐISKOLA.


Terebes - boltok, Norbu nagyker etc.


108 szeme kell legyen illetve a gyűjtő szem, valamint lehetnek benne osztó szemek (féldrágakövek) 7, 21, 27 szemek után. Szantálfából (ásvány osztó és gyűjtőkővel a legjobb, illetve a csontból készült)


De magadnak is fűzhetsz, ásványgyöngyből, fából etc. 108 szeme kell hogy legyen és a gyűjtő szem, ha akarsz húz bele osztó köveket. Ezek arra valók, ha a gyakorlat alatt pl, megváltozik a vizualizáció, így nagyjából egyenlő figyelmet tudsz az egyes szakaszokra fordítani mantrázás közben.


Lehet több málád is. Én más - más yidam gyakorlatához mást használok. Lápisz lazuli, citrin drágakő málát, szantál és csont málát használok (utóbbiakat pl. a haragvó yidamokhoz) van speciális Csöd - málá is amely apró koponyákat formáló szemekből áll, ezt a csöd - gyakorlathoz használják (A földi "én" kivégzésének szertartása)

2011. okt. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!