Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az utaztatás során honnan...

Az utaztatás során honnan veszi az agy a jeleket és gyárt képsorokat a szemünk elé? Milyen síknak nevezik? Ha egyáltalán nem pusztán az agyunk elmeszüleménye

Figyelt kérdés

2023. márc. 3. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés, én szkeptikus vagyok, de nekem is olyan képek szoktak jönni olyankor, amiket biztos, hogy sose éltem át jelenlegi életem során! Jó lenne tudni ezt, lehet hogy tényleg van ebben valami.
2023. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Grimfox ***** válasza:
100%
Az utaztatás módszere szerint az éteri testet/aurát erősítik meg, és tolják ki a kauzális testbe, a mentális test felső tartományába, ahol a rendszer elmélete szerint az előző életek emlékei tárolódnak. Legalább is a petrezselyem-féle módszert így magyarázták nekünk, amikor tanultuk.
2023. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként valóban az álmokról is azt lehet olvasni hogy nem tudsz olyan arcot, helyet látni alom közben amilyet még nem láttál mert az elméd ilyenkor csak hozott anyagból tud dolgozni.

Ha látnál utaztatás közben valakit akit addig még nem, az talán még valamilyen szintű bizonyíték is lehetne….

2023. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!