Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A reinkarnáció során az...

A reinkarnáció során az emberek karmája azt is meghatározza, hogy milyen csillagjegyben szülessenek újjá?

Figyelt kérdés

2023. márc. 24. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg mindent meghatároz…
2023. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Igen.
2023. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Grimfox ***** válasza:
100%
Meghatározza, hogy mikor, és hol születik a gyerek, így mondható, hogy igen.
2023. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk szerintem azért annyira nem fontos egy csillagjegy hogy arra “várjon” az adott lélek hogy na most neki halaknak kell lenni, úgyhogy azért születik ebbe a testbe…

Vagy azért születik előbb hogy egy adott jegy legyen…


Én pl 1 nappal később születtem és így lettem egy másik jegy, nem az aminek “ki voltam írva”… akkor ez karma? Nem hiszem

2023. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A Buddhista tanítások szerint valóban nincs ráhatásod a dologra, vagyis azt kapod, amire a karmád predesztinál.


Más elképzelések szerint odaát már sokkalta tudatosabban vagy képes átlátni a letörlesztendő dolgaidat és minimum 2-3 lehetséges inkarnáció közül választhatsz, ne adj isten, még ezen életeid tervezésébe is beleszólhatsz.


Az aktuális csillagjegyed mindenképpen az életfeladatod beteljesítését segíti elő, ez pedig valamiféle tervezettségre utal.

2023. márc. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Grimfox ***** válasza:
80%
Itt a karmán van a hangsúly szerintem. A lényeg, hogy adott helyen, adott időben szülessen meg a gyerek. Ezt az adott helyet és időt az asztrológusok a csillagállások alapján figyelik, de nem azért születik a gyerek akkor, hogy ebbe az állásba szülessen.
2023. márc. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Karma alapján nem inkább az a lényeg hogy mikor és főleg kiknél fogam meg a gyerek?

Onnantól kezdve most hogy 9 hónapra, vagy 8 hónapra születik meg, vagy akár koraszülött lesz, esetleg az anya elutazik egy másik országba szülés előtt, az már nem a karma szerintem… ergo a csillagjegy elég véletlenszerűnek tűnik…

Hiszen azt a születés, nem a fogantatás határozza meg

2023. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De ha mondjuk egy nappal később születsz és így más lesz a csillagjegyed, az sem véletlen. Ezek a képességek azért valamilyen szinten meghatároznak téged, főleg ha nem vagy rájuk tudatos.


Tudatosan viszont már kiküszöbölheted a csillagjegyed negatív aspektusait, a pozitívakat meg használhatod.

2023. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

De miért nem véletlen? Hogyan nem az?

Hiszen az teljesen normális dolog hogy egy nappal később vagy előbb születik valaki.

Én eleve a csillagjegyekben nem tudtam hinni soha.

Nem értem hogy miért adna az neked bármilyen tulajdonságot, ha egy x időpontban szuletsz….

Bár az enyém az egyik legrosszabb jegy tulajdonságok alapján, szóval akkor ez is rossz karma

2023. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető hogy két rendszer fut egymás mellett/együtt.

A csillagjegy a helyi Logosz -nálunk ez a galaxisunk- által betervezett archetípusok -itt ez 12 - és azok kb végtelen módosulásainak megélése, megtapasztalása.

A karma pedig ugye az általunk vîzbe hajított kavics hullámai, amik egy-két élettel később még mindig kihathatnak.

Egyes India filozófiai irányzat szerint mindenki sorban minden csillagjegyben leszületik, ha megérti, megtanulja az adott meg leckeit, akkor mehet a következőbe, ha nem, akkor újra leszületik abban.

A kosban kezd mindenki, és a halakban ér véget a sor, itt illik megvilágosodni és kilépni, ha nem sikerül -és általában nem szokott- akkor újra a kosban kezdődik elölről, azonban egy magasabb minőségben már.

2023. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!