Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit tennél, ha tudományosan...

Mit tennél, ha tudományosan bizonyítottá válna, hogy létezik a reinkarnáció?

Figyelt kérdés

Örülnél neki, vagy elszomorítana?


Élnéd tovább az életed?

Véget vetnél ennek az életednek, hogy egy másikban folytathasd?


Mit tennél, ha nem csak a reinkarnáció létét bizonyítanák tudósok, hanem azt is, hogy halálod után ugyanezt az életedet kezdhetnéd el újra a születésedtől kezdve, de semmire nem emlékezve az előző körből?


Ekkor megpróbálnád a legjobbat kihozni még ebből az életedből?

Vagy feladnád ezt az életet arra számítva, hogy majd a következő körben jobban sikerül és a körülményekből többet hozol ki?



2023. márc. 21. 17:39
 1/8 Grimfox ***** válasza:
100%
Ugyenzt csinálnám, mint most. Nem számítana, hogy fogok e emlékezni a következő életemben vagy sem. Ténylegesen most sem emlékszem az előző életemre, és most sem zavar. Nincs belőle hátrányom.
2023. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha nem csak a reinkarnáció létét bizonyítanák tudósok, hanem azt is, hogy halálod után ugyanezt az életedet kezdhetnéd el újra a születésedtől kezdve, de semmire nem emlékezve az előző körből?


Tehát minden egyes ember egy szimulációban élne? Akkor nyomok egy reset-et, amikor akarok?

De csak most, ebben az életben tudom ezt, hogy resetelhetek. A következőben már nem. Tehát majd lehet, hogy nem is tudom majd meg. Vagy megtudom, de korábban vagy később.

Így minden "élet" más lesz.

És mi értelme resetelni, ha úgy sem tudom, hogy jó lesz-e?

Mert egy játékot alakíthatok úgy egy reset után, hogy jó legyen, de tudom, hogy miket hibáztam. Itt viszont nem tudom.

2023. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Adjunk hozzá még egy adalékot.


Mondjuk, hogy ugyanezt az életet kezdhetnéd újra, nem emlékeznél az előző körre (eddig a korábbi szabályok), de emlékfoszlányok mégis valahogy megmaradhatnának, amik álmodban jöhetnének elő, vagy ritkán látomásként.

Például néha pontosan előre megálnodnál egy nappal, vagy héttel későbbi eseményt, vagy valamiről bevillanna szintén egy későbbi esemény, vagy túl sok deja vu érzésed lenne.


Elkezdenél gyanakodni, hogy valami nincs rendben a világgal? Hogy ezt az életet már láttad, leélted?


Ez már lehetőséget adna arra, hogy változtass, mert lehet, hogy egy előző körben meghozott döntésed maradványa miatt éreznéd, hogy ezúttal másként kell döntened ugyanabban a helyzetben, ugyanakkor.

2023. márc. 21. 18:40
 4/8 Grimfox ***** válasza:
100%
Viszont ez így nem reinkarnáció.
2023. márc. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Tudom hogy létezik, sőt, ennél sokkal mélyebb tudásom van róla, és egyetértek Grimfox-val, én is pont ugyan azt csinálnám amit most is csinálok, ennek ismeretében.
2023. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék öngyilkos, hogy elölről kezdhessem a "pályát", ha így érted a kérdést.
2023. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert láttam egy filmet, ami erről szólt. Egy tudós bizonyította, hogy a halál után megmarad a lélek és egy másik létsíkra kerül.

A felfedezés hírére egyre többen dobták el az életüket és mindenhol volt egy számláló arról, hogy mennyien.

A végén amikor meghalt a protagonista, kiderült, hogy újrakezdheti az életét.

2023. márc. 21. 20:35
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Tudományosan bizonyított. 30 év mulva már a mindennapi élet része lesz ott is,ahol ma még nem.
2023. márc. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!