Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Át lehet menni a lélek sötét...

Át lehet menni a lélek sötét éjszakáján? Veled már történt ilyen? Te már átjutottál rajta?

Figyelt kérdés
A legmélyebb életkrízis, ami csak létezik, és nagyon veszélyes! 😢

2023. ápr. 4. 20:08
1 2 3
 1/24 Grimfox ***** válasza:
67%
Amíg élsz, addig mindig van rá lehetőséged. A lehetőség nem jelenti, hogy sikerülni is fog, csak azt, hogy ha megtalálod a megfelelő alkalmat, és eszközöket, akkor ki lehet belőle jutni.
2023. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
Nem is hallottam még róla. Dobhatnál valami linket.
2023. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%
Engem is érdekelne pontosan miről van szó!🙂
2023. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
75%
Én kizárólag amióta kábszizok csak vallási témájú álmaim vannak..brutális jó és rosszak is. Múltkor például a pokolból láttam képeket..néha furcsa dolgok történnek velem de én szeretem
2023. ápr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Több fény van utána, mint amit felfogni képes lehetsz. Légy erősx testvérem. Megváltásod a kezedben és nincs már messze.
2023. ápr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
52%

Valaki megirja hogy mi a lélek sötét éjszakàja?néztem videokat de még igy se vilàgos..


Nekem lehet màr volt?nagyon sok traumàn mentem ketesztül..és mikor ilyen sötétbe voltam és hogy nincs mit veszitenem elmondtam 9-12éves multam magamba cipelt fàjdalmait akkor kezdtek velem furcsa dolgok lenni..

Rezegtem ugy hogy màr nem aludtam csak feküdtem és éreztem a rezgést meg hangja is volt..alulrol jött fejem bubjànàl tàvozott..

Ez 3szor volt velem és azota sem.meg szàmsorokat làttam és 618volt az enyém..mikor felolvastam akkor meg a hàtam rezgett..néha a szivem nagyon màshogy dobog ..

De decembertől jobban éreztem dolgokat viszont miota megkérdeztem azt aki elinditott nàlam mindent de semmire se vàlaszolt igy megint ahogy elvesztettem a reményt elkezdenek tünni a jelek..talàn mert megint nincs mibe hinnem..azok a jelek jöttek hogy lélektàrs -ikerlàng..az életem mint egy mese amit kommenteltem amire gondoltam amit kimondtam dokszor megtörtént (pl.mi lenne ha 30év mulva talàlkoznàl apàddal?vokt egy ilyen kérdés és kommenteltem..erre 30éves lettem megjelent az életemben 😲)kihallok tv emberek zene dolgokat ami nekem szol..vagy csak kimondok vmit pl.tegnap turàn hogy miért nincs pad ezen az utszakaszon..és amint kimondtam a szerpentinnél fordultunk és ott volt egy pad-a hugom meg akik màr ismernek viccelődnek "boszi vagy"..


Ha valaki tudja mi a lélek sötét éjszakàja mondja el nekem?

2023. ápr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%

A padlóról csak a fel az irány.

A legbeszűkültebb tudatállapot már csak tágulhat.

2023. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
Én csak hosszúkések éjszakájáról tudok, de azt már nem kell túlélni.
2023. ápr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
33%
Mi a hosszukékes?melyik bogyot vàlasztod kéket vagy pirosat?
2023. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%

Én is elmegyek egy reikarnàcios utazásra hàtha emlékszek arra amire most nem nem a mult életből hanem esti chetelésből.vmit vàlasztanom kellett..de sorra hoztam rossz döntéseket félelemből..


Miota elengedtem dolgokat és megbocsàjtottam magamnak és màsoknak azota jobban làtok hallok..(lehet nekem már akkor ott volt a lélek sötét éjszakàja?)hiàba jàrok életmodtanàcsadohoz csak havi 30al vagyok kosebb de a problémàmon nem segit..nem gyerekkori az elakadàs a traumàim 30felett kezdődtek..mert nem mertem a szivemre hallgatni..és mikor mertem volna meg kaptam 1000akadàlyt..

2023. ápr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!