Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam erős széllel?

Miért álmodhattam erős széllel?

Figyelt kérdés

Álmomban anyumékhoz mentünk a férjem én és a legkisebb gyerekünk.(Ő a hátamon volt hordozóban.) Mikor elindultunk egy pici szél volt, mikor az út feléig elértünk egyre nagyobb volt a szél, olyan nagy hogy lefeküdtünk a földre belekapaszkodva az aszfalt szélébe és így nem kapott fel. Ott elgondolkoztam, hogy félúton vagyunk forduljunk vissza vagy menjünk végig és inkább végig mentünk. A házak között felnéztem és sötét felhők borogntak az égen és egyszer a felhők között a magasban ott volt egy autópálya aminek az egyik oldala olyan volt mint a hullámvasúton mikor fejjel lefele is megy az ember, viszont nem szabályos karika volt. Aztán beértünk anyumékhoz ők észre sem vették a szelet. Ránéztem az órára, fél 1 volt és folyamatosan azon járt a fejem hogy mit felejtettem el. De nem jutott eszembe. Majd mikor felkeltem akkor jutott eszembe, hogy lehet a gyerekekért kellett volna mennem álmomban mert fél 2 re kell értük menni.

Semminek nem volt baja se háznak, se autónak, se fának. Csak minket fújt annyira a szél.


Mit jelenthetett ez?



#szél #Sötét felhők
2022. dec. 30. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A szél többnyire nagy érzelmeket jelent. Az, hogy rajtatok kívül nem mozdult semmi olyanra utalhat, hogy ezek az érzelmi fellángolások csak benned vannak/lesznek, nem lesz nagy veszekedés, a környezeted nem nagyon fog részt venni benne, lehet észre se veszi a nagy érzelmeidet.

Belső vívódásra, felbolydulásra, bent játszódó érzelmi turbulenciákra utalhat.

2022. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2022. dec. 30. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!