Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen karmára utal, hogy a...

Milyen karmára utal, hogy a Dalai Láma nyilvánosan szájon csókoltatta a nyelvét egy kisfiúval? Ti mit tettek volna ha a ti gyereketekkel csinálta volna egy vén demens öregember?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 17. 11:07
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Mármint kinek a karmája? :D

Hogy mit kap ezért?

Elvileg már megkapta a közutàlatot, de az nem karma, hanem logikus következmény…

Kamra gondolom az lenne ha egy hónap múlva őt is lesmárolná valaki aki neki nem tetszik :D

2023. ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
7%
Fogalmam sincs. Én más kulturkört vallok magaménak, mást tanultam. Ez sem jobb, sem rosszabb. Az a "vén demens öregember" sok ember számára meghatározo szellemi vezetö. Lehet, hogy a gyerek nagyon ritka, kivételes megtiszteltetésnek volt részese. Gondolkozz el, hogy a mi világunkban mennyi devianciával találkozhatsz. Azon háborogj! Nem kell sok ezer km-re keresni.
2023. ápr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 Grimfox ***** válasza:
26%
1, a karma is következmény, a közutálat is lehet a karma, mint következmény. A karma sok esetben felfogható emberi logikával. Mondjuk én csak mémekben láttam ezt a nyelvnyúntogatós dalai lámát, nem tudom mi a teljes sztori, meg hogy milyen okkal/ürüggyel csinálta.
2023. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Képzeld. Én is más kultúrát ismerek aminek középpontjában Jézus áll.

Lehet az bármilyen szellemi vezető, de az atyához csakis Jézuson vezet az út.



Tamás erre így szólt hozzá: „Uram, nem tudjuk, hova mégy: honnan tudnánk akkor az utat?”

Fordítások

Jn. 14.6

Jézus így válaszolt: „Én vagyok az út, az igazság és az élet; senki sem mehet az Atyához, csakis énáltalam.

* Zsid 10,19-20

Fordítások

Jn. 14.7

Ha ismernétek engem, ismernétek az én Atyámat is: mostantól fogva ismeritek őt, és látjátok őt.”

Fordítások

Jn. 14.8

Fülöp így szólt hozzá: „Uram, mutasd meg nekünk az Atyát, és az elég nekünk!”

* 2Móz 33,18

Fordítások

Jn. 14.9

Jézus erre ezt mondta: „Annyi ideje veletek vagyok, és nem ismertél meg engem, Fülöp? Aki engem lát, látja az Atyát. Hogyan mondhatod te: Mutasd meg nekünk az Atyát?

* Jn 10,30

Fordítások

Jn. 14.10

Talán nem hiszed, hogy én az Atyában vagyok, és az Atya énbennem van? Azokat a beszédeket, amelyeket én mondok nektek, nem önmagamtól mondom; az Atya pedig bennem lakozva viszi végbe az ő cselekedeteit.

2023. ápr. 17. 11:42
 5/41 anonim ***** válasza:
82%

[link]


Azt a mindenit… na most néztem csak meg ezt a videót először…


Már bocsánat, de idézem: “és szopd le a nyelvem” 😬😬😬


Én nem tudok sokat a dalai lamarol, nem tudom milyen embernek kell lenni, miken kell keresztül menni amíg azzá válhat… de erre milyen mentség van?


Abba sem akarok belemenni hogy elvileg a papok között is mennyi a meleg pedofil és zaklatják a kisfiúkat… nem tudom ebből mennyi az igaz, de ezt a videót nem értem…


Az olelest értem, de ez…


Mondjuk az nem logikus hogyha tényleg zaklatni akarta volna a gyereket azt miért nyilvánosan tenné…

Ha nagyon zaklatni akarna akkor azt gondolom a legnagyobb titokban oldana meg…


De ez a szopd le a nyelvem azért brutális…

2023. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

„Én vagyok az út, az igazság és az élet; senki sem mehet az Atyához, csakis énáltalam.

!!!

2023. ápr. 17. 11:44
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

3, lehet, de számomra ha elfognak egy bűnözőt és börtönbe kerül, az számomra racionális következmény…

Pl én egyszer dühömben nem voltam elég óvatos és lebuktattam magam egy zakatoló üzenettel, amit névtelennek szántam… kiderült hogy én vagyok utána lett belőle bajom. Ezt én nem gondolom túl, itt én voltam a felelőtlen, megértem hogy lett következménye


Ha egy nap történik sorozatban 5 rossz esemény, na számomra az a megfoghatatlan karma amit nem értek.


Amúgy nézzétek meg a videót, én is most tettem meg, nem tudom erre mi lehet a magyarázat 😬

2023. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
De kedves kérdező hittérítő, a te hited a karma ellen van, az nem baj? :D
2023. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 Grimfox ***** válasza:
100%

7. A karma is racionális következmény, még olyankor is, amikor nem tudod, mi miért történik. Az olyasmiből ered, amit nem követtél végig, nem tudod minek a következménye. Annak is van logikai menete, csak visszafelé már nem lehet lekövetni. Amikor gyorsan érkezik a következmény, azt nem nehéz követni, főleg ha tudod, hogy hol hibáztál.

8, Maga a kérdés csak "csali" volt, ha megnézed, a kérdező kommentjének semmi köze az alap kérdéshez.

2023. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ellene van, de azt is tudom h keleten az eredendő bünből adódóan magatartás torzulást azt a karmával magyarázzák. A karma mint kijelentésem csak képletesen szól.
2023. ápr. 17. 11:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!