Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Aki hisz a "reinkarnácioban"...

Aki hisz a "reinkarnácioban" az amikor ránéz egy 2 éves aranyos kislányra vagy kisfiura az eltudja képzelni,hogy 2évvel ezelőtt az egy öregember volt?🤣

Figyelt kérdés
hidegrázásom van amikor valaki ekkora hulyeséget állít,hogy Isten ennyire meg válogatja meg,hogy kimehet a mennyországba és fejleszteni kéne a lelket,hogy bejussunk a nirvanaba

2022. okt. 19. 13:17
A kérdező szavazást indított:
egyetértek,a reinkarnácio nem létezik
én nem hiszem el amit Jézus tanított a mennyországról, én reinkarnálódni akarok😂
15 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki ránézett a 2 éves Hitlerkére, az el tudta képzelni, hogy felnőttként egy tömeggyilkos állat lesz? Na ugye...
2022. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hitler is biztos aranyos kisgyerek volt,minden gyerek aranyos, de a tömeggyilkosoknál már kisgyegmek korban jelentkezik,állítolag gyujtogatnak és nagyon sokái bepisilnek
2022. okt. 19. 13:30
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A reinkarnáció nem arról szól, hogy az éppen meghaló ember lelke hipp-hopp egy embrióba vándorol.

Legalább itt, ezen az oldalon ne a bulvár újjászületési tézist használjátok!

2022. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Aki a fizikai-anyagi testével azonosítja önmagát annak létezik reinkarnáció, mivel az individuális én mindig magára ölt egy fizikai testet ami meg fog születni és meg is fog halni mindaddig míg az ént a fizikai testtel azonosítja. Ez az élet-halár körforgása. Aki viszont felszámolta a fizikai testtel való téves önazonosulását, azok számára nincs sem születés, sem halál, mivel ők kiléptek az élet és halál körforgásából. Jézus erre mondta hogy "...Mindaddig újra kell néktek születni, míg egy testben újjá nem születtek."
2022. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
kinetaláld már 4es ,hogy Jézus ilyen badarságot tanított volna,pont az a lényege a tanításainak, hogy nem kell senkinek inkarnálodni, légyszíves ne terejesz marhaságot,egyébként veletek egy baj van,ti gyártotok a fejetekben egy sajátos vallást(elképzelést) Hogyan is működik a világ azt jooovan, de azt nem veszitek figyelembe, hogy nállatok okosabb emberek is éltek sőt akik már rég megfogalmazták Isten szavait és lefektették Jézus tanításait amiben semmilyen formában nem fogadhato el a reinkarnácio pont.
2022. okt. 19. 14:36
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Hidegrázásom van, amikor valaki ekkora hülyeséget állít, hogy nincs reinkarnáció. Ráadásul mindenkinél okosabbnak képzeled magad, gondolván, hogy te mindent tudsz.
2022. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nem képzelem magam okossabnak csak elfogadom amit az egyházam tanít nekem és nem vágyom más egyházak által tanított hamis tanításra mert csak is egy igazság van a földön. jah és én nem gyártok elméleteket a reinkarnácioval kapcsolatba és nem az internetnek a komentjeiből épitek fel magamban egy elképzelést arrol,hogy mi is lesz velunk majd ha meghalunk,neked is azt ajánlom fogad el amit Jézus és az egyházad tanít és ne vágyjál más egyházak tanításaira
2022. okt. 19. 14:56
 8/19 A kérdező kommentje:
igen legracionálisabb magyarázat az lenne hogy inkarnálodunk mert minden körforgásban vana földön akkor miért ne lehetne?csak szerintem és egyháztam szerinta lélek nem racionalitás alapján dönt sőt nem is ő dönt hanem majd itélkezik felettunk az ur h hova kerulunk,a reinkarnácio a legmegnyugtatob elképzelés az agy számára
2022. okt. 19. 15:00
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
Én utálom a kölyköket, ha ránézek, bármit el tudok képzelni róla.
2022. okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, nem vagyok vallásos, nem gyártottam semmit a fejemben, ez inkább rád igaz. A korlátozott elméd és a vallásos elvakultságod folyjtán nem vagy képes megérteni azt amit írtam. Amíg valaki a testével azonosítja önmagát addig számára létezik reinkarnáció, ha már a fizikai testtel való azonosulás megszűnt, aki elérte az önmegvalósítás, a megváltás, a megvilágosodás, a megszabadulás stb. állapotát, ahogy a különböző tanításokban és vallásokban is szerepel, azoknak nincs reinkarnáció. Miért kellene az ilyen embereknek reinkarnálódnia? Az ilyen emberek tudata nem kötődik a földhöz ragadt anyagi-fizikai világhoz és síkhoz, pontosan emiatt nem is azonosulnak a fizikai testükkel, nem tekintik magukat cselekvőnek sem, nem köti őket a tetteik következménye sem, ezért nincs karmájuk sem. Egy ilyen "embernek" miért kellene újra születnie itt az anyagi, fizikai síkon?


4-es vagyok.

2022. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!