Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az egónak miért olyan nagy...

Az egónak miért olyan nagy szám a hírnév/híresség?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy akik ismertek, azok kiváló kivetítő- és rávetítő felületként szolgálnak, mert azt gondoljuk hogy ismerjük az adott hírességet, közben meg nem. Az csak egy kifelé mutatott kép, amit ismerünk, hamis, a magánéletükben teljesen mások. Amit nem tudunk, azt mindenki azzal tölti fel amivel gondolja, azt lát bele amit szeretne.


Ezeket a fentieket mind tudom.


Mégis úgy tudok rajongani színészekért meg zenészekért pl, hogy az már engem is zavar, pedig már rég nem vagyok kamasz.


Miért olyan nagy szám ez az egónak? Hogy lehet ebbőlkigyógyulni?


2023. ápr. 19. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kielégülésélményt biztosít. Ezért akarunk akkor is ízeket érezni, ha nem vagyunk éhesek. Szexelni is egy két kivételtől eltekintve, ezért fogunk, hogy kielégüljünk, még véletlen sem azért, hogy a kommunikáció egy formájaként használjuk. Folytonos cselekvésszükségletre ösztönöz minket, de az egó meggátolja, hogy úgy lásd a dolgokat ahogy vannak, ezért csak egy szűk körön belül tudsz gondolkodni. Minden üres önmagában, de eközben mindennek meg van az egyéni valósága.
2023. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért rajongasz értük, mert örömöt vagy extázist okoznak neked.


Miért ne rajonghatnál a produkcióikért, anélkül, hogy bármit is rávetítenél a személyiségükre?


Vhogy nem lehet ezt szétválasztani? Pl. hogy imádom a Hofi Gézát helyett azt gondolod, hogy imádom a Hofi Géza előadásait.

2023. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem csak a kifelé áramoltatott, hanem a benne lévő rezgés (energia) is megérint téged. Ez mágia, még ha nem is annak hívod. Van egyfajta megbabonázó szerepe, ezért is használják fel manipulatív célokra.
2023. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
Mert erősíti.
2023. ápr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!