Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A hírességek napjegye általába...

A hírességek napjegye általában miért férfias jegy?

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 01:34
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Melyik a férfias csillagjegy?

Érdekelne, skorpió, kos, oroszlán?


Szrintem azért mert ezek domináns jegyek, mennek gátlástalanul előre, nem sokat gondolkodnak, lelkiznek inkább a mindet vagy semmit elv vezérli őket.

Így előbb-utóbb sikeresek lettek.

2021. jún. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Termeszetesen ez egy orbitalis baromsag. Mar maga a kerdes is hulyeseg. Semmi korracio nincs a csillagjegyek (azaz szuletesi datumok) es az emberek ismertsege, foglalkozasa, egeszsege, sorsa stb kozott. Ez tèny. Konnyen ellenorizheto tèny.
2021. jún. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány híresség napjegyét nézted az egész világon?


Konkrét számok kellenek, hogy reprezentatív legyen a statisztika.

2021. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így van, a hírességek felének valóban férfias a napjegye. Ez elképesztően titokzatos...
2021. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért tapasztalod ezt, mert a jéghegy csúcsa üti át magát minden létező bulvármédia felületen és kap ezáltal nagyobb ismertséget az adott híresség. Ezek az emberek nyilván nem az introvertált, rejtőzködő típusok lesznek, hanem azok, akik majd meghalnak egy kis rivaldafényért, akiknek magasan van az önérvényesítő képessége.

PL nem Keanu Reeves-ről fogsz botrányokat olvasni és nem az ő magánéletével lesznek tele a híroldalak, hanem valamilyen feltűnősködő picsa seggével.

2021. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Melyikek a férfias jegyek?

Én úgy hallottam hogy a színészeknek vagy a holdja vagy a napja vagy pedig az aszcendense ikrekben van.

Nem néztem utána nem is érdekelt...

2021. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ebben van valami, Orbán Viktor ikrek, Gyurcsány is ikrek

Van egy nagyon gazdag haverom, aki a semmiből teremtette meg a jólétét, skorpió napjegyű és ikrek holdjegyű

2021. jún. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Férfias (maszkulin) jegyek: Kos, Ikrek, Oroszlán, Mérleg, Nyilas, Vízöntő


Nőies (feminin) jegyek: Bika, Rák, Szűz, Skorpió, Bak, Halak

2021. jún. 6. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!