Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi lehet ez; mitől van ez,...

Mi lehet ez; mitől van ez, hogy már semmiben nem lelem a nyugalmam a békém?

Figyelt kérdés

Állást keresek jelenleg, de talán ez mellékes.


Már jó régóta van ez, mármint ez az állapot, hogy semmi sem ad megnyugvást max egy jó könyv vagy az alvás!

Kiégetnek érzem magam, rendkívül fáradtnak. (Az állásinterjún is megaláznak legtöbbször...)

Szerelem nem vigasztal, viszonzatlan szerelmeim voltak. Igazság szerint a sikertelenség és a fájdalom együttérzővé és szociálisan érzékennyé tett.

De úgy különösebben, nem érdekel az élet. Szeretnék dolgozni de ha meg ott vagyok rabszolgának érzem magam. Semmi se jó. Olyan elrontottnak érzem ezt a világot.

Megvilágosodtam, vagy mi ez? Nem értem. Ha dolgozok is ha nem monotonan telnek a napjaim, semmi érdekesség nincs benne. Nagyon unom.

Gyakran azt érzem ennek így semmi értelme. Az idő csak teleik és telik de nem változik semmi kint nyugaton is és itthon is, minden egyre rosszabb lesz, csak a mértéke a különbség.


Kiábrándultam minden hobbimból, vagyis a legtöbből. A nap fénypontja az alvás.



2023. ápr. 20. 16:41
1 2
 1/11 Kólauborkával ***** válasza:
54%

Persze, a megvilágosodott emberek ismérve, hogy unalmasnak és elbaszottnak tartanak benne mindent, nem találják a helyük a világban. Én is így tudom…



Amennyiben komoly a kérdés úgy azt mondanám nem találtad meg a neked való elfoglaltságot, ha monotonon telnek a napjaid bem lehet túl sok tapasztalatod sok mindenben. Hajrá, szerezz és változni fog a véleményed, amint egy magadnak való dolgot találtál.

2023. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Grimfox ***** válasza:
54%

Ez a megvilágosodással ellentétes irány. A mindennapi létbe való belefásultság, a szellemi inspiráció, az igazságkeresés hiánya.

A leírtak alapján depresszió, apátia, és kilátástalanság. Ahogy az 1. is írja, találnod kellene valamit, ami képes tartósan fenntartani az érdeklődésedet. Máskülönben odáig juthatsz, hogy pszichiáterre lesz szükséged, hogy valamennyire funkcionálni tudj.

2023. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
depresszió masszívan
2023. ápr. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Velem is pont ugyanez van

Ha van munkám szarul erzem magam mert csak kihasználnak

Ha nincs akkor meg semmirekellonek erzem magam :(

Enis munkat kersek de semmi kedvem ujra emberek koze menni

2023. ápr. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Depi.
2023. ápr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Sokan éreznek így mostanság...


Jelenleg egy hazug tartalmakkal teli világban élünk. Ugyanazok a hamis, kiüresedett sémák ismétlődnek újra és újra, lélek szinten viszont érezzük, hogy ennél többről kellene szólnia a létezésünknek. Már nem érdekelnek minket a hülye, sablonos sorozatok és mindaz a szemét, amivel tudatosan lekötik a figyelmünket.


Az egyetlen kiút befelé vezet, vagyis önmagad megismerése és igazi önvalód megtapasztalása által teljesedhetsz csak ki.

2023. ápr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
Fejétől bűzlik a hal, ez történik a néppel, ha egy hazug tolvaj kulturálatlan etikátlan igénytelen gipo sertés vezeti őket, aki tönkretesz, ellop, amit tud.
2023. ápr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
És azt hogy lehet megtenni 6-os, önmagam megismerését?
2023. ápr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

8: ugyhogy először is őszinte kezdesz lanni magaddal. Itt általában meg is akad az egész. Ez nem nagyon megy a legtöbb embernek.

Innen könnyebb. Aztán magadba szállsz, megvizsgálod magad. Objektivan. Retrospektiv, introspektiv módon. Sikereket, kudarcokat, viszonyokat, motivációkat, vétkeket, gátlásokat, erősségeket, összefüggéseket. Ez alapján építed fel az új optimista, de reális, kritikus, de belátó, aktív, de szemlélő, tisztán tapasztaló, tudatos együttérző onmagad.

2023. ápr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
A természet örök, mindíg befogad, mindíg feltölt. Ott megtalálod az életenergiádat.
2023. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!