Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tudtok, vagy ismertek valakit,...

Tudtok, vagy ismertek valakit, aki tud engem hipnotizálni élőben?

Figyelt kérdés

Beszélek valakivel, aki azt állította, hogy őt még régebben hipnotizálta egy nő ingyen, tehát nem lehúzás volt mögötte és látta az egyik előző életét és transzba esett, stb..

Nem tudom van-e itt ilyen, én megbízható vagyok, ha van aki képes erre, szívesen küldök elérhetőséget is, hogy igazoljam magam, de egyszerűen szeretnék átélni hasonlót, hogyha tényleg létezik, előny ha nem az alföldön élsz, de oda is el tudok utazni, mert tényleg érdekel.

Röviden még rólam: 21/F vagyok, egyetemista, Kisalföldön(otthon) és Budapesten(egyetem) töltök sok időt, alapból nagyon kíváncsi fajta vagyok, ilyen művészlélek típus, tanulmányaim viszont műszaki jellegűek.

Eddigi spirituális tapasztalataim kimerülnek a tudatos álmodásban és alvásparalízisben, szoktam meditálni, valamikor nem tudatosan (mármint pl előadás közben és felriadok a végén, hogy figyelnem kéne).

Mindenki válaszát várom, aki esetleg tud rajtam segíteni! 😊😊



2023. ápr. 26. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2023. ápr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Ha tudsz tudatosan almodni akkor felesleges hogy valaki hipnotizaljon mert lehet hogy olyan dolgok kerulnek elo rolad ami nem tartozik masra csak rad

Ha tudsz tudatosan almodni akkor meg tudod oldani a gondjaidat

Enis azt csinaltam tudatos almodassal

2023. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
miért mit szeretnél?
2023. ápr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2 ez nem igaz és nem elég erős a tudatosságom, hogy ilyeneket tudjak, illetve akarom is érezni hogy valaki tényleg hipnotizál, hogy biztosra menjek létezik e ilyen. Tudom sok embert nem lehet hipnotizálni, de engem nem kihívás annyira szerintem, mert tudatos álmodó vagyok. Tudatos álmodás közben viszont van hogy nem az történik amit szeretnék, szóval szórakozásnak jó, de nem megbízható.


#3 az előző életeim egyikét szeretném elérni, ha létezik ilyen. Ha tényleg létezik,akkor tudnom kell mi történt régebben, mert hatással van a mostanira is, persze simán lehet hogy nem létezik, de ez majd úgyis kiderül, ha minden jól megy :)

2023. ápr. 27. 23:45
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Megbizhato az csak eros tudatossag kell hozzá
2023. ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#3

nem tartom jó ötletnek. Sokan az előző életük miatt változtak rossz irányba. Ezt az életed éld. Maradj ezen a valóságon

2023. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tehát nem lehetséges
2023. ápr. 28. 18:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehetseges de az is elofordulhat hogy olyan dolgok jonnek elo amivel nagyon nehez lesz szembenezned
2023. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Inkább szeretném látni, minthogy soha ne tudjak róla.

Például kiderül, hogy náci tiszt voltam, vagy mire gondolsz?

2023. ápr. 29. 00:47
 10/13 anonim ***** válasza:

Ki tudja

Vagy valami tolvaj voltal a kozepkorba akit megkinoztak es ujra at fogod elni hogy megkinoztak

Ezt is akarnád?

A youtubon van vezetett hipnozis probald ki azt ha akarod

2023. ápr. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!