Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha pl előző életemben francia...

Ha pl előző életemben francia voltam és persze tudtam is a nyelvet, most hipnotizálnának, visszavezetnének az előző életembe, akkor lehetséges lenne, hogy a nyelv ismerete megmaradjon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem maradna meg, ha egyáltalán elő is jönne valamilyen nyelvismeret. Ez nem úgy működik hogy téged hipnotizálnak, és te elkezdesz portugálul beszélni, mert portugál voltál. Ilyen 1000-ből 1 ha van.
2011. jan. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
De Diego francia kéne, az divatosabb nyelv ! Ki akar portugálúl beszélni:d.
2011. jan. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Amikor orosz nyelvet tanultam az iskolaban, akkor kituno jegyet kaptam, mivel jobban tudtam azt a nyelvet, mint a magyart pl.

Amikor meghallottam a torok nyelvet, akkor megtetszett, s gyorsan megtanultam azt. Azota mar beszelem a torokot, arabot s angolt is.

Ket elozo eletemben az elso 2 nyelv tudasa mar megvolt, de En hoztam a felszinre, a masik, hogy van Bennem tudas vagy, tehat megtanultam, mert erzekem is van hozza, de megakartam azt tanulni.

Nem hiszek ezekben a dolgokban, hogy egy masik szemelyiseg hozza felszinre azt, ami bennem rejlik, En magamban hiszek es meg van az akaratom is, es a kitartas.

Talan igy indulj el!

Ha tetszik az a nyelv, akkor tanuld meg, de elj a manak es ne a multban. A multbol igy tudatod elohozni nem fogsz tudni, csak a jelenben, s azt Neked kell a felszinre hoznod. A lehetoseged adott, tehat hasznald a tudatodat.

2011. jan. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem így akarom megtanulni a franciát, csak nemrég olvastam egy könyvet, amiben visszavezették az embert az előző életébe és ott tudott franciául, míg a jelenben nem, és kíváncsi voltam, hogy megmaradhat-e ez a tudás
2011. jan. 8. 10:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem mit kérdezel, és egyértelműen nem marad meg ez a tudás, ha egyáltalán felszínre is jön. Gondolj bele, akkor több száz, vagy akár ezer élet tudása is felszínre jöhetne, és megmaradhatna, és nem csak a nyelvismeret, hanem 1000 élet minden tapasztalata. Ezt nincs ember aki épp ésszel fel tudná dolgozni, sokszor még 1 élet tapasztalása (mind negatív, mind pozitív) is depresszióhoz vezet. Nem véletlen tehát, hogy blokkolva vannak előző életünk konkrét történései. Elég a mostani életünk problémáival megküzdeni, ne akarjuk előző életeink tapasztalásait is felszínre hozni.
2011. jan. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jókai egyik regényében írt egy ilyen sztorit, na jó, ő nagy mesélő volt, de csak vette valahonnan. Meg a TV-ben szerepelt egyszer valaki, aki olaszul (ha jól emlékszem) beszélt, habár soha nem tanulta, előjött neki. Szerintem attól függ ez, hogy sok vagy kevés időt tölt valaki a köztes létben. Aki hamar visszajön, az még emlékezhet. Nem magamtól mondom, szoktam olvasni ilyenekről.
2011. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!