Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Volt már olyan hogy akivel...

Volt már olyan hogy akivel ismerkedtetek olyan érzés mintha nem lenne idegen és újra élnéd?

Figyelt kérdés

Nem rég elkezdtem ismerkedni egy férfival. A beszélgetések, a reakciók, az illatok, a napszakok minden ismerős mintha újra átélném a pillanatot, és ez naponta többször is van. Elvileg mi soha nem találkoztunk, az arca, a személyisége, mégis ismerős, mintha már láttam volna és ismerném. Nem tudom hova tenni a dolgot, soha senkinél nem éreztem így. Sem család, sem barátok körében nem volt még ilyen érzésem, és ismerkedéskor sem. Szinte már ijesztő. Elképzelhető hogy valamikor már találkoztunk korábban és újra átélnénk ugyanazt a pillanatot?

A horoszkópunk is jó párosítás, én rák vagyok ő pedig halak. Jól megy az ismerkedés, de ez hogy folyamatosan olyan mintha újra átélném ugyanazzal a személlyel, ijesztő. 26/L



2023. ápr. 27. 11:18
 1/7 anonim válasza:
70%

Ez az érzés, hogy ismerős az illető, valószínűleg a deja vu érzéshez kapcsolódik, amelyet sokan tapasztalnak az életük során. Ez egy pszichológiai jelenség, amely során úgy érzi az ember, hogy már korábban átélte ugyanazt a pillanatot, helyzetet vagy élményt. Ez általában az agyunkban történő feldolgozás hibájából adódik, és nem jelent semmiféle misztikus élményt vagy kapcsolatot.


Az is elképzelhető, hogy az illető valóban ismerősnek tűnik számodra, mert talán korábban is találkoztál vele, de csak a tudatalattidban tárolódott az emlék. Az is lehet, hogy az illető személyiségvonásai vagy tulajdonságai nagyon hasonlítanak valakire, akivel korábban találkoztál, és ez az érzés keltheti az ismerősös érzést.


Az, hogy a horoszkópok párosítása jó, nem feltétlenül jelenti azt, hogy az illetővel később tartós kapcsolatot fogsz kialakítani. A horoszkópok alapján nem lehet pontosan megjósolni a kapcsolatokat vagy azok kimenetelét, mivel sok más tényező is befolyásolja a kapcsolatokat, például a személyiségtípus, az életkor, a tapasztalatok és a kapcsolati elvárások. A lényeg az, hogy tartsd nyitva a szemed és a szíved, és hagyd, hogy az élet hozza az érzéseket és az élményeket.

2023. ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A GyK helyesírását nézve nekem folyton az van...
2023. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam így a munkahelyemen egy lánnyal. Targoncáztam, mint mindig, egyszer csak ott volt. Mintha szellemet láttam volna. Néztem pár pillanatig és nem hittem el. Sz szerint álmaim nője ált előttem. Mert hogy már többször is álmodtam vele egész iskolás korom óta. De olyan zavarban voltam, azt sem tudtam, hogy mit mondjak, meg sem mertem szólítani és most is.

Áh, kihagytam életem lehetőségét és a seggfej öcsém, aki kollégám is sajnos biztos nála is bepróbálkozik, mert ez meg egy ilyen.


Ez van. Még mindig ő jár a fejemben, pedig sohasem láttam élőben, csak álmaimban. Szóval van ilyesmi jelenség én tanúsíthatom. Kihagytam a kihagyhatatlan lehetőséget.

Te ne hagyd ki!

2023. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak ámítod magad, hogy most valami jelentőségteljes dolog történik.

Ismerd meg az elme folyamatait.

2023. ápr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Négyes. Uncsi az élet, had dobjuk már fel valamivel. Nem olyan rossz dolog hinni a láthatatlanban még akkor sem, ha nem igaz. Emlékszel még a Mikulásra?
2023. ápr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer ismerkedtem valakivel, és egyszer csak hirtelen ráeszméltem, hogy ismerem, nagyon-nagyon rég óta és egy nagyon mély érzés kerített a hatalmába. Azóta senki se tudna meggyőzni arról, hogy nem létezik reinkarnáció. Bár vele kapcsolatban nem volt újraélés-érzésem. Inkább az életemben volt egy olyan pont, ahonnan úgy éreztem, hogy az az előtti életemet már többször leéltem nagyjából ugyanolyan formában, de attól a ponttól viszont még csak most először.
2023. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Laura volt Ő.
2023. ápr. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!