Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan élnek a megvilágosodottak?

Hogyan élnek a megvilágosodottak?

Figyelt kérdés
A jogik tanitásai.

#jóga #önfegyelmezés #Tudatbelső harmonia #Tudás és filozófia #Flow élmény megtapasztalása
2023. máj. 2. 23:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
a tik az a tyúk? Az is kell feltétlenül a megvilagosodashoz? Nem tudom, hova rakjam, de majd megildjuk.
2023. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
A hölgy tanítvány az idealis egy osho kurzusra
2023. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
Szexguru és gazdag emberek guruja, kissé beszédes, de én tisztelem a munkásságát!
2023. máj. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:

Nem a tanító számit mert ezt már most megmondhatom hogy nem az számit tehát azt se mondom engem válassz mint sokan, azt se mondom ne engem válassz, mert ez a döntés a tied. Ezt a döntési jogod megmarad számodra ez nekem szent és sérthetetlen a döntésed. Meglehet nézni a többiek hogy futtatják magukat a netten. Na?

Nekem semmi ilyen ez nem a vagyonról szól én is csak szállást és kajára kell tényleg csak annyit várok az élettől hogy létezzek. Mert az elég nekem , nekem egyébként nincsenek vágyaim. Ezt tudom nehéz megérteni, de ez egy ilyen másféle állapot, ez szinte megérhetetlen

2023. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
Már meghalt nem?
2023. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
Én, mint mester megértelek.
2023. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
#56 Köszönöm a megértésedet ez csak természetes. Mostmár láthattad a felszínét a megvilágosodásnak de még nem a legjobb szögből. Addig még sokat kell tanulnunk. De én csak ritkán szólok akinek nem szimpatikus most szólok. Néha a teremtő súgja olyankor mondom ez nem rajtam áll mikor van. Csenddel tanítanék zoom-on. Én közbe nem alszok csak mélyen meditálok.
2023. máj. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
Nem halt meg, csak szintet váltott.
2023. máj. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
Kérem vissza 38-as komolyságát! 😪
2023. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
Mesélek a tanítómestereimről is, hogy milyen emberek voltak.
2023. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!