Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Kinek mi a hihetőbb? Csakrák,...

Kinek mi a hihetőbb? Csakrák, rezgések,Asztrilógia vagy mennyország,feltámadás

Figyelt kérdés

2023. máj. 8. 09:03
A kérdező szavazást indított:
Asztrológia, csakrák rezgések
Mennyország, feltámadás
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Ezek nem egymást kizáró dolgok. Amiket leírtál, azok mind egyszerre léteznek.
2023. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Egyik sem hihető.
2023. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Semelyik sem.

Mindegyik légbőlkapott ötlet.


#1

Még akkor is, ha a doktrinák kizárják egymást?

Imádom ez a mindent tegyünk kompatibilissé mindennel.

Még akkor is, ha bizonyos tanítások kizárják egymást.

2023. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ezek nem zárják ki egymást, csak nem igazán értik ezeket a dolgokat az emberek.

De látom itt csupa "nagyon okos lepontozó-zseni" gyűlt össze.

Szóval nektek kb tök mindegy.

2023. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

#4

Akkor kösd össze a keresztény istent és a Bibliát az asztrológiával.

2023. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Bevezetésképp szeretném elmondani, hogy ezeket a dolgokat külön külön kellene kifejteni, és úgy látnád meg az összefüggéseket. Az anyag maga nagyon nagy, de röviden leírom.

Mi az asztrológia, és miért működik? Az egész világegyetem egy egységes egész, része a Teremtőnek, és azért hozta létre, hogy önmagát, önmaga egyéniesült, a szabad akarattal felruházott apró részein keresztül megértse, tanulmányozza. Az asztrológiai minőségek eleve meghatározott "induló" archetípusok, a Teremtő alapminőségeit hordozva.


A csakrák minden élő rendszerben működő energiaközpontok -akár ez egy sejt, vagy egy kutya, vagy egy ember. Egy sejtben persze csak a legalacsonyabb energiaközpont aktív, az élet-tudatosság legalacsonyabb minősége, míg mondjuk egy kutyában a legfelső kettőt leszámítva az összes teljesen aktív.


A mi fejlődési szintünk csak egy állomás a teremtésben -nem is túl magas szint- és magasabb szintekről minket segíteni szándékozók leszületnek emberként közénk, és tudást, tanítást, filozófiát adnak át, az adott kor -és az emberek befogadóképességének függvényében.

A Mózes, Jézus, Krisna, Szidharta, Damo, Ehnaton, és még sokan mások ilyen magasabb szintekről leszülettet lelkek voltak.

Az átadott tanítások helyesek, bár különbözőek, de mind a mi szintünkről való "kijutást" segítik.

Vannak magasabb szintű világok -általunk úgynevezett mennyei világok- ahová ha innen kijutunk, "elvégezve" ezt a szintet, lehet folytatni a fejlődésünket, egy sokkal teljesebb, boldogabb szinten.

Ide vezetnek a tanítások. Ez is része a Teremtésnek.

Az egyik mesterem, egy idősebb kínai csikung mester mesélte, hogy ő a testéből kilépett már a lelkével, és elutazott egy ilyen világba, ahová innen menni fog, ha véget ér a földi élete.

Egy ilyen világba "intézett" helyet Jézus azoknak, akik képesek elérni ezt a szintet, követve a tanításait.


Részemről nem követem ezeket az utakat, de értem és elismerem őket.


Gondolom ez neked katyvasz...sajnálom, nagyon sok köztes információ, és saját megértésed hiányzik, hogy magadtól a helyére kerüljenek ezek a dolgok.

2023. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
#6 Én nem az ötös hozzászóló vagyok. Ezt nagyon jól leírtad, engem is sajnos le szoktak pontozni elég gyakran. Azt szeretném megkérdezni, hogy szerinted vajon mi lehet a feltámadás, mit jelent ez valójában? Gondoltam megkérdezem, mert úgy látom a fentebbi leírásodból, hogy tájékozott vagy az ezoterikus témákban.
2023. máj. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Én nem hiszek az ilyen "természetfeletti" dolgokban
2023. máj. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#6

"Az egész világegyetem egy egységes egész, része a Teremtőnek"

"a szabad akarattal felruházott apró részein keresztül megértse, tanulmányozza"

"A csakrák"

"Vannak magasabb szintű világok -általunk úgynevezett mennyei világok"

Okés, ezek állítások. Sőt van rengeteg más állításod, de ezt kidobhatom az ablakon.

Miért? Nulla bizonyítékod vagy bármilyen teszted van erre és mindenre amit leírtál.


Jah és hozzátenném, hogy a legtöbb ember picit sem hisz ebben.

Egyre kevesebb ember hisz egy istenben és ezotériában egyszerre.

De még mindig nem jutottunk el egy keresztény istenig.


"Gondolom ez neked katyvasz...sajnálom"

Nem, én ezt mellébeszélésnek hívnám.


Tudod miért? Mert ha a jósnőt kérdezem meg vagy a kurzust végzem el 30k-ért vagy ha téged kérdezlek meg, mindenhol mást fogok tanulni és még az alapdefiníciókon sem tudunk megegyezni


Honnan tudom meg az igazságot?

Vagy ebben is csak hinni kell és ha jól érzem magam tőle akkor megtaláltam az igazat?

2023. máj. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Én a feltámadásba hiszek és nem a reinkarnációban.
2023. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!