Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Figyelmeztessem az egyik...

Figyelmeztessem az egyik ismerősömet, ha tudomásomra jut, hogy a közeljövőben valamilyen visszavonhatatlan karmikus esemény fog történni vele?

Figyelt kérdés

Betegség, baleset vagy bármi, ami a hátralévő életét meg fogja határozni!

Vagy maradjak csendben és tegyek úgy, mintha mi sem történne?



2023. máj. 15. 18:10
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
22%

20 "Nyitott az ilyesmire,"


Erre voltam kíváncsi.

2023. máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
44%

"Csak a felületét kapargatja a dolgoknak."


Tehát van még esélye, hogy noirmális marad. Többek közt ezért felesleges a baromságaiddal fárasztani.

2023. máj. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
18%

Általàba szoktam tudni mik azok amit olvasok hallok amik nekem szolnak..

És a kérdésed az..ráadàsul tudom hogy vmi màr megtörtént és azt hiszem rosszul döntöttem..de nem emlékszek mi..


Összefügghet azzal hogy amit álmodott de nem mondta el..


Azt hittem tul vagyok a lélek sötét éjszakàjàn de lehet rosszabb jön?


Ird meg privibe mit nem mersz elmondani az ismerösödnek aztàn eldöntöm velem rezonàl e..

2023. máj. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
13%
"egyszer màr megmentettelek többször nem tudlak"egyszer màr visszafordultam az utrol mert féltem..halgass a megérzéseide..jo meg a rossz..bennem meg egy kàosz :) de most nem akarom feladni hàtha hozzàd visz ez az ut..bàr k szerint .megfogok halni ha nem felejtelek el..mi van nekem megirva?passz..lehet Ő tudja mert megàlmodta
2023. máj. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy neked szól, de sok szerencsét!
2023. máj. 16. 00:14
 26/44 anonim ***** válasza:
11%
Mindenképp figyelmeztesd őket, hogy a jövőre nézve még idejében megszakíthassák veled a kapcsolatot, mielőtt teljesen elhatalmasodik rajtad a mentális problémád.
2023. máj. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg nem tudhatod a màsik ember karmàjàt meg mit kap érte hacsak nem te irànyitod vmi bosszubol-még a sajàtjàt se tudja az ember előre-ha csak nem àlmodja meg.de még az se biztos hogy annak hihet..különben is mindenki megbotlik az életben nem kell érte egész életében bűnhödnie
2023. máj. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
73%
Az én ismerösöm is nyitott dolgokra..tudom hogy ő is làt hall dolgokat csak hallgat..
2023. máj. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
62%

Nem gondoltam volna hogy ebben a témában is ekkora gyökerek szólnak hozzá egy ilyen témához.Látom,már sajnos mindenkinek megengedik hogy internetezzen.. :)

Ha nem is hisztek az ezotériában,legalább ne legyetek ekkora tuskók..ha ti tennétek fel kérdést,ti sem ilyen válaszokat várnátok ahol konkrétan idiótának neveznek titeket.

Legyen ez a legnagyobb öröm az életetekben!


Kérdező ha egy barátodról van szó és ha nem,nem mondanám el neki..mert így vagy úgy de be fog következni az aminek kell.

2023. máj. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
26%
Legyek erős ezt is szokta mondani..-remélem azért szellemeket nemfogok látni szerintem az én szivem nem birná ki..
2023. máj. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!