Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ilyen tényleg megtörténhet,...

Ilyen tényleg megtörténhet, úgy értem maga az esemény (ek), és hogy mindez kivel?

Figyelt kérdés

"Az én esetem elég érdekes. Egy vadidegen külföldivel vagyok így, akire véletlenül találtam rá.((Egy választ idézek egy ebben a témában feltett kérdésre)) Röhögjetek ki nyugodtan, egy ismert emberről, énekesről van szó. Egy "parodizálós" műsorban adták elő a legismertebb számát, amit hallottam is már párszor. Régebben is rá akartam már keresni az adott szám előadójára, erősen éreztem a késztetést, de valahogy ez mindig elmaradt. Mihez kezdjek én egy török énekessel, ugyan már, nem fontos az. A műsor után viszont addig furdalt a kíváncsiság, hogy muszáj volt rákeressek. Mondom, muszáj. Nem is értettem. Első benyomásra csak megmosolyogtatott, ahogy táncol, és a nyelve fura, idegen hangzása. De továbbra sem hagyott nyugodni. Nem, nem és nem. Megnyitottam egy másik számát is, és annyira magával ragadott, hogy megnéztem újra és újra és újra, egy tucatszor. Az élmény hatására másnap még többet akartam. Először még több zenéje következett, majd wikipédia, egyéb. Oldalak róla. Ekkor már éreztem valamit. Még csak annyit, hogy vonz. Jöttek a dalszövegek, és a művészete szerelmese lettem. Majd az interjúk. Újabb megdöbbenés. Néztem vele egy török interjút, és a mimikájából, mozdulataiból, nonverbális kommunikációjból annyira értettem őt, hogy az mellbevágott. Kész sokk volt! A mwgrendezett klipekben sosem jött át ennyire nagyon, de mikor hallgattam, ahogy beszél, néztem, ahogy gesztikulál, annyira átjött, annyira éreztem, mintha csak ezer éve ismerném. Nem viccelek. Magam sem hittem el, ilyet soha nem éreztem őelőtte (ismerőseim iránt sem, és sztárok iránt sem, akikért rajongtam). Aztán jöttek még apróságok, amikből sok dolgot vettem észre, amikben hasonlítunk. Először azt gondoltam, csak rokonlélek, plusz bejön, és kicsit bele is akarom beszélni, hogy ő különleges. De fokozódott a helyzet. Kétkedve azon kezdtem filózni vajon az ikerlángom-e. De ebben nem hiszek. Kellett valami magyarázat, de nem volt.

Aztán nagyszüleimnél egy kerti partin a mamám felidézte, mikor gyerekként egy srác öccse kaviccsal fejbedobott. Ezt csak egy embernek említettem azelőtt, de akkor elájultam, és volt egy látomásom egy arcról, amiből a legtisztább a zöld szempár volt. Ledöbbentem. Mondom magamnak, ez biztosan nem igaz. De az. Az ő akkori, fiatalkori arca volt, az ő gyönyörű zöld szemei. Nem tudtam mit kezdjek ezzel. Pár órára rá beugrott, hogy a kisiskoláskori képzelt barámnak is zöld szemeket és hasonló vonásokat képzeltem. Őrület. Azt gondoltam, talán valami dolgom lehet vele, ezértkaptam az utalásokat. Még csak ennyit. Aztán sok év után újra láttam egy visszatérő álmomat, amit egy előző életem emlékének tartok. Most nő vagyok, akkor egy meleg férfi voltam, és volt egy szerelmem, egy férfi, a szeretőm. Ez eddig is tiszta volt számomra, de most mégis furcsa volt. Tudtam, éreztem, láttam a tekintetén, éreztem a kisugárzásán, hogy ő volt az. Ekkor már kezdtem kapiskálni, hogy emiatt tapasztalhatom a sok furcsaságot, és a vonzást vele kapcsolatban. Hát ezért kezdett érdekelni egy tőlem messze élő, más kultúrát képviselő, az életembe, érdeklődésembe látszólag semmi módon nem illő ember. Elkezdtem áskálódni, de csak azt tudtam felidézni, amit az álmomban láttam. Nem ment több, csak egy jelenet, pár villanásnyi történés és néhány kép. Aztán nemrég, pár napja feloldódott a gát. Ja mert igen, éreztem, hogy valami rossz történt, de volt az elmémben egy gát, ami nem engedte, hogy megtudjam mi. Erősen rá koncentráltam, és mint a villámcsapás, bevillant a jelenet, ahogy leszúrt, majd megvágta azarcát (ugyanott a mostani életében is van sebhely az arcán), majd felvágta az ereit. Azt már nem láttam vele mi lett, feltételezem ő is meghalt. Azt nem láttam, érzékeltem, hogy meghaltam, csak megszakadt a jelenet, és visszazökkentem a valóságba. Ez, hogy egy előző életem része volt, megmagyarázott minden előzményt. Még a vonzalmamat is, talán az előző élet beli mély szerelem utócsengése. Most, hogy ez kiderült, csak még biztosabb vagyok, hogy valamiféle dolgunk lehet egymással, de nem tudom mi lehet az. Próbálok rájönni, de nagy eséllyel ez csak akkor derülhetne ki, ha találkoznánk. Ennek pedig nagyon minimális az esélye."

Ti ezt lehetségesnek tartjátok?


2016. máj. 11. 03:04
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak jól adja elő, hatásvadász
2016. máj. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2016. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tartom kizártnak, hogy most lehet túl egy regényen vagy valami, és elkapta a hév írás közben az illetőt, de a stílust leszámítva maga a nyers sztori bírhat valóság alappal? Tegyük fel, van esély, hogy kitalált sztori, de ha az írója tényleg ezeket a dolgokat tapasztalta, az lehet csak véletlen, vagy valóban arra utalhat, amit ő feltételez? Remélem érthetően fogalmaztam meg így hajnaltájt.
2016. máj. 12. 02:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugye mert ő is említi, hogy gondolt arra, hogy ő képzel bele többet, nekem úgy jön ki mintha kicsit kételkedett is volna, mégis egyre több fura tapasztalása mutat arra, hogy egy külföldi énekes, aki ha az, akire gondolok, nálunk nem is kifejezetten ismert és közkedvelt, tehát a magyar médiában csak nagyritkán hallani róla, fontos szerepet játszott egy előző életében, és még most is ismeretlen okból hatással van rá. Lehet csak zakkant, én nem tudom, de érdekelnek az ilyen sztorik, a családban is van, akinek van emléke egy előző életéből, és neki hiszek, mert ő egyébként egy komoly, nem igazán spirituális beállítottságú, érdeklődésű ember. Persze az ember előző szerelme lehet most szegény is, gazdag is, magyar is, külföldi is, a családtagja, munkatársa, vagy a szomszédja, akár vele egynemű is, vagy éppen a kutyája, de ez akkor is megdöbbentő, ha igaz.
2016. máj. 12. 02:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!