Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Figyelmeztessem az egyik...

Figyelmeztessem az egyik ismerősömet, ha tudomásomra jut, hogy a közeljövőben valamilyen visszavonhatatlan karmikus esemény fog történni vele?

Figyelt kérdés

Betegség, baleset vagy bármi, ami a hátralévő életét meg fogja határozni!

Vagy maradjak csendben és tegyek úgy, mintha mi sem történne?



2023. máj. 15. 18:10
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
73%

Làtod még itt se irja le .még nekem sem.. pedig hasonlóba vagyok.. hogy vannak emlékfoszlànyaim vagy àlom passz mi volt -voltam reikarnàcios utazàson hogy hàtha emlékezek de nem sikerült semmit se làttam-most akarok menni egy màsikra aki hipnozissal csinàlja..mert miota ismerem ezt a baràtot azota velem is fura dolgok vannak-amig elnyomtam nem volt gond ,de már nem akarom..

És tudom nem vagyok dilis mert ahova jàrok vagy előadàsokra spontàn évredést előidézte pl.trauma (ami nàlam volt bőven)vagy pl.egypár esetben sérült autista gyerek születése inditotta el anyukànàl..


Nàlam egy "baràt"lélektàrs passz lehet baràtnak se mondhato mert igy sumàkol mint a kérdező..mikor tudod hogy tud vmit de nem mondja el ..

2023. máj. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
28%

Ne szólj neki, mert:

1. Lehet, hogy tévedsz (pl nem is léteznek azok a dolgok, akikben hiszel és /vagy nem vagy akkora médium vagy guru, mint amilyennek hiszed magad) és csak feleslegesen paráztatnád.

2. Lehet, hogy tényleg bekövetkezik valami, de az ismerősöd vagy nem hisz neked és hülyének néz, vagy hisz neked, parázik esetleg még 10-20 évig, mert ki tudja, mikor következik be a valami.

Amire biztos nem lesz lehetősége, az a felkészülés. Ha nem tudja, mire, hogy a túróba készüljön fel?

Egyébként, ha akkora ezomókus vagy, hogy látod mások karmáját, akkor azt miért nem látod, hogy érdemes-e szólni neki, és hogyan készülhet fel, főként pedig mire?

2023. máj. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
A kérdés költői volt. Kíváncsi voltam a válaszokra. A legnagyobb valószínűséggel nem mondom el, mert nem akarom ijesztgetni, még a végén megteremti magának. De ha úgy nézzük, hogy ettől függetlenül is be fog következni, akkor teljesen mindegy. Nem számít hogy honnan tudom, tételezzük fel hogy tévedek. A reakciókra voltam kíváncsi. Marad a csend, a többit meg az idő dönti el.
2023. máj. 17. 16:45
 34/44 A kérdező kommentje:

"Kérdező ha egy barátodról van szó és ha nem, nem mondanám el neki.. mert így vagy úgy de be fog következni az aminek kell."


Én is így gondolom!

2023. máj. 17. 16:46
 35/44 tlvst válasza:
93%
Ne, elég ha otthon tudja a család hogy nincs minden rendben.
2023. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

Annyit szívesen mondanék neki, hogy használja ki az időt!

Vannak olyan dolgok, amiket csak az esemény előtt tud biztonsággal megtenni.

Megváltozott körülmények után már semmi sem lesz ugyanaz!

2023. máj. 17. 17:48
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenkire igaz ..ugy jellene minden napot élni mintha az utolso lenne..


Nekem a baràt is utalt rà "sorra hullanak a 40es ismerősei"

Szoval ha azt is ràm értette akkor van 1-10évem vagy pár nap hét kitudja..

Akkor féltem már nem .. lesz ami lesz.. élj a mànak..


De nem nem érezheti előre a fia balesetét se érezte meg..

Szerintem csak max az ikerlàngok képesek egymàst érzékelni igy..

2023. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Sok embernek már csak 10 éve van, vagy még annyi se.

Nem fejtem ki, hogy miért.

Úgy élni minden napot, mintha az utolsó lenne.

Ez alap.

2023. máj. 17. 18:40
 39/44 anonim ***** válasza:
70%

Igen..ennyi..én màr igy élek előre gondolkozok megalapozom a gyerekeim jövőjét (életbiztositàs lakás stb)ne nullàról induljanak..persze ha lehet még sok évet töltenék velük -csak a mokuskerékben kevés a hasznos eggyüttöltött idő..

Sok ember màsképp élne de ellehetetlenitik az emberek életét hogy mégtöbbet mégkeményebben dolgozzanak -és nem làtjuk már meg a szépet..levàgjàk a szàrnyaink..mi meg a gyerekeinkét mert sok a szabàly a feladat..

2023. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
93%

"

Sok embernek már csak 10 éve van, vagy még annyi se.


Nem fejtem ki, hogy miért.

"


Én pedig nem fejtem ki, hogy miért vagy kretén. Előrébb jutottunk?

2023. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!