Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Kinek mi a véleménye a reinkar...

Kinek mi a véleménye a reinkarnaciorol? Mennyi esély van ra?

Figyelt kérdés
2023. máj. 30. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
100%
2023. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Hol voltál amíg "nem voltál"?

Egyszercsak megjelentél a semmiből.

Meg fogsz semmisülni.

Aztán majd megint megjelensz a semmiből.

2023. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ismertek olyat aki beszélt már esetleg az elozo életéről vagy akármi? Kar, h nincs ilyenre lehetőség, de bármit megtennék, hogy kiderítsem ki voltam
2023. máj. 30. 16:29
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

"Ismertek olyat aki beszélt már esetleg az elozo életéről"


Igen. Sokan csinálnak "utaztatásokat". De én nem vennék mérget arra, hogy az ott tapasztaltak tényleges előző életek.


Én abban hiszek, hogy minden érző lény mögött egy Tudat van, tehát elvileg bármilyen múlt béli életből jöhetnek fel emlékek.


Amikor meg ilyen "utaztatások" vannak, akkor szerintem az egyén egy adott problémaköre elevenedik meg egy történetként. Ezek lehetnek előző életek, de lehet nem azok. Vannak akik tapasztalnak bizonyos korból, bizonyos földrajzi területről dolgokat és elutaznak oda amolyan régészeti kutatás féleséget végezni (ellenőrizni akarják az élményeik hitelességét).


Hallottam már meredek dolgokat is, hogy "ismeretlen" létformák létélményét élte meg valaki.


Szerintem ezeknek az élményeknek nem szabad jelentést adni. Illetve ha adsz is nekik jelentést, nem szabad azt teljesen komolyan venni. Jó ha kételkedsz.


Olyanok is lehetnek ezek, mint a nagyon valósághű álmok. Lehet vannak olyan történések a valóságban, amit álmodsz, de lehet az álom valami metafórikus üzenetet hordoz. Vagy ki tudja? Honnan lehet ezt biztosan tudni?

2023. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Lehetőségeknek van esélye, a reink tény.
2023. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem hiszek benne. 0%.
2023. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha van konkrét kérdésed, szívesen megnézem neked.
2023. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Előző életemben tigris voltam.

De nem tudtam arról, hogy tigris vagyok. Csak egyszer lementem a patakhoz inni, és megláttam magam a vízben...

2023. máj. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
88%
Én személy szerint hiszek benne. Voltam kb. 1,5 éve asztrológusnál is, ahol kaptam egy "életelemzést". Ebben említette is, hogy előző életemben milyen ember voltam és annak következtében hoztam magamba ebbe az életbe egy kisebb nehéz karmát amit azon a területen érzek is (nem mennék bele részletekbe, de nagyon eltalálta). Meg valahol nekem logikusnak is tűnik a reinkarnáció. Minden életedben azért vagy, hogy más-más leckét tanulj és ahogy teljesítesz, következő életed olyan könnyű/nehéz lesz. De, ne kövezzetek meg, ez csak az én véleményem, ki mibe hisz :)
2023. máj. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
100%
Nem utasítom el, de nincs személyes tapasztalatom.
2023. máj. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!