Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Vajon az égiek foglalkoznak...

Vajon az égiek foglalkoznak bárkivel is?

Figyelt kérdés

Vagy telibetojják mi van velünk?


Régebben olvastam a Lelkünk útjai c. kömyvet. Amúgy tetszett is. Abban pl. az van, hogy spiri vezetőink vannak, személyreszólóak, midnenkinek egy (vagy akár több)


Ez így nagyon szépen hangzik, csak ebből bármit lehet tapasztalni az életben? Ha nem, akkor minek vannak? Ha van, akkor miért tűnik úgy, hogy nem csinalnak semmit, és letojják bármi is történik velünk?


2023. jún. 14. 00:25
 1/9 Grimfox ***** válasza:
81%

Spirituális vezetője annak van, aki ilyen úton jár, és rátalál. Élő, vagy szellemi formában. Az égiek nem tojják le az embert, de nem is kivételeznek. Az ember is csak egy a sok élőlény közül. Akik választanak maguknak egy istent, és azt imádják, és esetleg sikerül olyan istent imádniuk, aki létezik is, azok az isten valamilyen formában kiterjesztik a befolyásuka a követőjükre.

A nagybetűs Isten, amit minden felett állónak tekinthetünk közömbös kell legyen, nem kedvezhet, vagy árthat egyik lénynek sem kedve szerint.

2023. jún. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

tapasztalataim szerint minden ilyen magasan fejlett stb. micsodák, csak kegyetlenül szórakoznak velem, rajtam. csak borzalmas dolgokat kellett átélnem.

pedig mindig csak tanultam, segítettem anyámnak, testvéreumnek, idegeneknek.

bocs, de sztem nem azt érdemlem h szüntelenül csak szenvedjek.

mindig mindenben csak nélkülöztem és nélkülözök. mindent mások javára adtam vagy mondtam le.

undorítóan igazságtalanok és mind mocskosok.

én mindent betartottam amit ígértem.

azok meg csak ígérgetnek minden szépet s jót, mégis a brutális ellenkezőjét kapom.


akkor inkább hagytak volna és hagyjanak engem a p*csába!!!!

2023. jún. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Elözö, ahogy irsz, a stilus, a gondolatok, nem azt mutatjak, hogy olyan josagos vagy, ahogy beallitod magad, aki egy aldozat, es mindig mindenkivel csak jot tesz. Pont az ellenkezöje. Ezen kellene elgondolkoznod, es dolgozni magadon, akkor majd erezni fogod, hogy az egi segitöd melletted all.


Nem kell valaszolnod, mert mar tudom elöre, milyen valasz jön töled. Nem fogom elolvasni, mert a kerdest, miutan megvalaszoltam, törölni szoktam.

2023. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Miben nyilvánulna meg ha nem tojnának le? Mi az amit az égi segítőknek tennie kéne pontosan?
2023. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Valami biztos hogy foglalkozik pl velem de az tuti hogy nem égi
2023. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NTBS ***** válasza:
Igen. Ha hiszel bennük.
2023. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3-asnak: tudom az igazam és kész. fingod sincsen milyen vagyok, miket tettem és főleg h miken mentem keresztűl.
2023. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Égi marhaságokat a régi kultúrák fejletlensége miatt találták ki az emberek, meg általában a papoknak érdekük is fűződött a buta tömeg ámítására, társadalmi rend fenntartására.

Máig megmaradt, az éntudatú ember egyszerűen nem képes felfogni, megemészteni vagy dekódolni, hogy egyszer jön az örök vég (rendszerleállás).

Komolyan beképzeli a szegény fejébe, hogy az ő kis lelke olyan fontos a világegyetemnek, hogy a halál után is lesz még bármi dobása.

Itt a Gyakori Kérdéseken is láttam régen olyan értelmiségi kommentelőt, valami ilyen hülyeséggel jött: azt ő nem tudja elképzelni, hogy az élet után semmi nincs, tehát biztos van. Normális?

Eldobható hulladékok vagyunk, miután a dogunkat elvégeztük, többé vagy kevésbé. Test és öntudat (szoftver), egyaránt.

2023. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Vagyis a "dolgunkat", de akkor még azt is hozzáfűzném, utánunk mindig jön új és újabb változat, amit az evolúció logikája diktál, azok közül is a selejt szépen kihullik a rostán, ezért sincs szerintem semmi szükség leszerepelt lelkekre (öntudati szoftverre).

Úgyis generálódik másik, az új testhez.

2023. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!