Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nagyon foglalkoztat az inkarna...

Nagyon foglalkoztat az inkarnacio, de nem értek egy fontos dolgot : Hogyan magyarázható ez az óriási emberi szaporulat? Elvileg kevesebben kéne legyünk, mert gondolom sokan már eljuthattak a Nirvanaba.

Figyelt kérdés

#Inkarnacio
2023. ápr. 30. 14:54
1 2 3 4
 1/38 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
68%
Állatokba nem lehet kerülni?
2023. ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Laylah ***** válasza:
80%
Sokkal több lélek van, még annál is, mint ahányan most itt vagyunk. Miért kellene kevesen lenni?
2023. ápr. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
47%

"Hogyan magyarázható ez az óriási emberi szaporulat? "


Kettőt találhatsz.

2023. ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 SZücsöm ***** válasza:
68%
Elméleti síkon irdatlanul egyszerű megválaszolni a kérdést. Ha a lelkek száma "végtelen" akkor már meg is van a válasz a kérdésre. Továbbá tegyük fel hogy létezik a reinkarnáció. Az még önmagában nem jelenti azt hogy a Nirvana is létezik.
2023. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Grimfox ***** válasza:
80%
Épp ellenkezőleg. Kevesen kerülnek a nirvanába. Emellett nem tudhatjuk, az egyéni lelkek számát. Az emberi populáció csak egy minimális töredéke azoknak a lelkeknek, amik a körforgásban vannak.
2023. ápr. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 Laylah ***** válasza:
49%
4.: nem végtelen, csak k-va sok.
2023. ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
55%

Eleve az létezés végtelen

Hiszen olyan soha nem lesz hogy ne lenne semmi, nem igaz?

Valószínű hogyha tényleg van lélek meg az a bizonyos “közös eredet” akkor a föld csak egy jelentéktelen kis hely ahova jönnek a lelkek és van még millió masik bolygó ahova le lehet születni.

Személy szerint gyanítom hogy akinek földi karmája van, az már eleve negatív karma.

Börtönbolygó típus

2023. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 Grimfox ***** válasza:
81%
A földi karma elvileg a nagyjából semleges. A hinduk, és a buddhisták is ismernek ennél rosszabb "helyeket", bár ők nem bolygókról beszélnek, hanem különböző poklokról. A földi nyomor azokhoz képest elvileg játszótér(azért mondom, hogy elvileg, meg hogy kik szerint, mert személy szerint nincs róla tapasztalatom).
2023. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
0%

Nehéz elhinni hogy semleges még nagyjából is tekintve hogy milyen különbségek vannak emberek között

Én anélkül hogy nagy szakértője lennék a témának azt vallom hogy eleve rengeteg országba leszületni nagyon rossz karma

Ilyenkor mindig elgondolkodom hogy mennyi élőlény követett el rengeteg rosszat hogy pokoli körülmények közé szülessen

Bár egy közép európai gyari munkás élet is a pokol szerintem, főleg hogy tudják hogy más meg királyi körülmények közé született.

Bár sok példa van arra is hogy nagyon szerencsésekkel történik nagyon rossz, ez egy picit vigasz nekem hogy néha rájuk is lecsaphat a sors


Ez a kínkeserves pokol teória talán elrettentő példa is akarhat lenni, bár nem tudom kit lehet azzal fenyegetni hogy következő életeiben mi lesz mikor úgysem érzünk belőle semmit :D

2023. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
30%
Sok iranyzat szerint nincs reinkarnacio. Szerintem ok jarnak el helyesen. Egy eleted van es egy halalod. Nincs mentseg, most kell jol elni,
2023. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!