Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi lehet az ilyen elkerülhetet...

Mi lehet az ilyen elkerülhetetlen események oka?

Figyelt kérdés

Még régebben láttam egy dokumentumfilmben hogy egy pár utazni ment és halálos balesetet szenvedtek, viszont bármit is csináltak volna, lett volna ott baleset és ígyis-úgyis meghaltak volna vagy valami ilyesmi volt a lényeg, mindegy már nagyon régen hallottam erről de elgondolkoztatott az egész mindenségről.

Vannak az életben ilyen elkerülhetetlen események, ha igen mi az okuk ezeknek?



2023. jún. 15. 15:31
A kérdező szavazást indított:
Vannak
Nincsenek
11 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
18%

"viszont bármit is csináltak volna, lett volna ott baleset és ígyis-úgyis meghaltak "


Ezt sosem tudhatod, mert az utolsó utáni pillanatban is Isten közbe tud lépni-ha akar.


Sosem sátán az utolsó szó, de nem összekeverendő ha a cselekvés át van adva neki, hogy bármit tehet. Mint pl. most Ukrajnába. Nem Isten cselekszik ott, csak nem áll Isten sátán elé.

2023. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem vallás kategóriában írtam ki a kérdést. De megértem amit mondani akarsz.
2023. jún. 15. 15:36
 3/29 anonim ***** válasza:
0%

*csak nem áll Isten sátán elé és nincs korlátozva sátán.


Jób történetét olvasd el, sok mindent megfogsz érteni az első pár fejezetből.Isten és sátán kommunikációjából.

2023. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%
2 A kérdésedre: oka van annak, hogy sátán eltudta a két embert a lejárt életidejük előtt-elpusztítani.
2023. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
8%

AY világi ember "sorsnak", "karmának", "elrendelésnek" tud be egy ilyet, a valóság az amit írtam.


Egy ember életidő előtti halla mindig sátán munkája. Minimum alap életidő: 75 év egy ember életében. baleset, gyilkosság, korábbi haláleset, halálos betegség-mindig sátán munkája.

2023. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%
*mindig sátán munkája az adott ember vérvonalán.
2023. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Grimfox ***** válasza:
33%
Én úgy tudtam, a sátán nem megöli az embert, hanem letéríti az útról, ahogy azt a neve is sugallja. Semmi értelme idő előtt megölni egy embert, ha a lelke nem jut kárhozatra. Vagy a szeretteit nem tudja kárhozatba taszítani ezzel. Arról nem is beszélve, hogy az isten, akiről Jézus tanít, ilyet nem hagyna a sátánnak, sem semmi másnak. Hogy egy ember él e, vagy hal, az kizárólag az isten akaratától függ a keresztény értelmezés szerint. Ez alól az emberek által elkövetett gyilkosságok, és öngyilkosság csak a kivétel. A gyilkosság, és öngyilkosság isten ítéletének semmibe vétele, azaz istenkáromlás. A sátán célja, hogy a halála előtt az embert kárhozatra csábítsa.
2023. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Grimfox ***** válasza:
23%
A kérdésre is válaszolva, vannak elkerülhetetlen események, de az esemény végkifejlete nem feltétlen előre meghatározott. Megeshet, hogy az adott pár ott mindenképp balesetet szenved(ha nem ott, máshol), de a haláluk valószínű, hogy elkerülhető lett volna, ha valamit az esemény előtt másként csinálnak.
2023. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
14%
Az nem dokumentumfilm volt, hanem egy fikciós horrorfilm sorozat még a kétezres években.
2023. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Grimfox ***** válasza:
10%
Példának elmegy.
2023. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!