Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Meddig lehet odázni, az...

Meddig lehet odázni, az elkerülhetetlent?

Figyelt kérdés

Mindenki a földön, aki kicsit felvilágosúlt és intelligensen olvassa az UFÓ híreket, az tudja, hogy az idegenek már régen köztünk vannak. Mi több ? Már beépültek az emberiség gazdaságát irányító elit országok kormányaiba is.


A kanadai ex védelmi miniszter, anglia korábbi védelmi minisztere (Nick Pope) és az orosz miniszterelnök (Medvegyev) már ezt hol nyiltan, hol burkoltan elismerték.


A kérdés az : Hogy az átlag média által lebutított, az emberiség fő részét képező agymosott emberek előtt ezt meddig lehet titkolni ?


Meddig lehet elodázni az elkerülhetetlent vagyis a kormányoknak színvallani, hogy már legalább 70 éve felvették idegenekkel a kapcsolatot és az emberiség előtt eltitkolva titkos megállapodásokat kötöttek a génkészletünkre és cserébe ők technikát kaptak (mikrocsip, lopakodó, GPS stb)?



2013. okt. 26. 20:46
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
88%
Neee:D Ez nagyon kemény. Miért nem égetik porig a mezőket, ahol a drogot termesztik, látszik mi történik, ha hülyék kezébe jut:D
2013. okt. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
88%
Te most tényleg ennyire nem vagy normális, vagy kiszöktél az otthonból?
2013. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
89%
Téged a sarokba kéne térdepeltetni, helyesírási szótárra. Te is le vagy butítva, de te gyárilag.
2013. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:

Forrást már nem is kérek kérdező,mert a femina,paranormál,bors,pécsistopp,délmagyar,origo,index,vagy blikk láttán már partinson kóros tünetegyüttes lép fel nálam.


Pusztán csak annyit kérek:bizonyíték?

2013. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
De különben miért ilyen kispályásan terjeszted a hoaxot?Akkor már legyél nagyvonalú,mondjuk írhattad volna ezt:Már az egész Habsburg ház idegenekből állt,sőt már az Árpádháziak is kapták a technológiát az idegenektől,cserébe a jó ,magyar termőföldért.
2013. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Mindössze egyetlen dolgot lehet felvetni hiányosságként a kérdésemmel kapcsolatban... Mégpedig asztat, hogy nem írtam oda : ÉRTELMES KOMMENTEKET VÁROK -.-


Agyhalottak véleményére...nos, rójjátok fel nekem, de nem adok :D


Mőbiuszszalag...Hm barátom ismerni kéne az ufológiát, akkor ismernél bizonyítékot. Nem késő haver. Ásd bele magad, hátha valami értelem is ragad rád :D

2013. okt. 26. 22:12
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm de a csillagászat szerintem kicsit hasznosabb,és a pincebogár bloggerek hitelessége is elég kicsi akik az UFO híreket írkálják.Nem akármiért van áltudományos kategóriába sorolva.


Különben durván két hónapja már nyitottam egy hozzád hasonló UFO fan kedvéért az UFO világ felé.Mevettem életem első és egyben utolsó Hihetetlen magazinját!


Elolvastam...átgondoltam...értelmeztem...megemésztettem...fölfogtam...és aztán megsirattam azt az ezrest amit ezért elköltöttem.

2013. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

UFOlógia, vagyis amit mondanak, azt el kell hinni, mert úgyis van.

Bizonyíték: 0, mint mindig. Összeesküvés elméletek helyett, be kell látni: ilyen az emberi természet. Nincsenek reptoridok, a magyarok sem a Szíriuszról jöttek és nem lesz világok háborúja, vagy Alien vs Predator játszma: [link]

2013. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
Utolsó:ez a kép hatalmas!Be is tettem háttérképnek!
2013. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel bármiről azt lehet mondani, hogymarhaság ! A tudományról is, mert ami száz vagy pár száz éve igaz volt, az ma már nem.


Ott van Newton is azt mondta, leesik az alma a fáról mert ez tömegvonzás. Aztán rájöttek, hogy ilyen hatás nincsen. Amolyan téridő görbület van, ma már tudjuk hogy az sem igaz. A tudomány is változik, megújúl. 50 éve abban látták a táplálkozás jövőjét, hogy tablettákat vesznek be és el van intézve a napi, hati étkezés. Ma már rájöttek, hogy ez rostok stb nélkül nem megy és teljesen mást mondanak róla stb.


Hogyan lenne teljesen iagzolt, amikor a tudomány szándékosan félresöpri és nem foglalkozik vele, aztánmeg megismételhetetlen a jelenség, mert az ufó elmegy onnan és még sorolhatnám.


Reptoidokra visszatérve. Bizonyosan léteznek, mivel láttam ilyen lényeket és telepatikusan kommunikáltam velük. Nagy kegyetlen számító, érzéketlen lények ! Rendkívül gonosz, szúró tekintetük van. Ti a helyembe szörnyethaltatok volna félelmetekben. Ennyit erről.

2013. okt. 26. 23:08
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!