Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi lehet az ilyen elkerülhetet...

Mi lehet az ilyen elkerülhetetlen események oka?

Figyelt kérdés

Még régebben láttam egy dokumentumfilmben hogy egy pár utazni ment és halálos balesetet szenvedtek, viszont bármit is csináltak volna, lett volna ott baleset és ígyis-úgyis meghaltak volna vagy valami ilyesmi volt a lényeg, mindegy már nagyon régen hallottam erről de elgondolkoztatott az egész mindenségről.

Vannak az életben ilyen elkerülhetetlen események, ha igen mi az okuk ezeknek?



2023. jún. 15. 15:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Hit tekintetében nagyon felesleges vitatkozni szerintem, de téríteni is vele, ez mindenkinek a magánügye alapvetően.
2023. jún. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
95%
A gyerek karmája a szülő, a szülő karmája a gyerek, mivel kapcsolódások vannak. Felesleges ezen vitatkozni és ragozni.
2023. jún. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 NTBS ***** válasza:
47%
Minden elkerülhető.
2023. jún. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
93%

Én spirituálisként nem hiszek sátánban, illetve Lucifer sem sátán és nem gonosz. Ezt az egyház rettentően kitekerte a sok buta ördögűző filmmel együtt.


Egyébként mivel előre megírt életutunkkal meghatározott időtartamunk van, ezért az adott időben sajnos történhetnek ilyenek.

2023. jún. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

22 igen ezért is mondom hogy undorító hogy egy ilyen föld szerű hely létezhet

A szülő csinált valamit, ezért az a büntetése hogy a gyerek valamilyen horrorfilmeket meghazudtoló betegséggel születik pl

Kinek az ötlete volt hogy ilyen dolog egyáltalán létre jöhessen?

Undorító


Azért érint különösen rosszul ez a része a karmának, elérnek, mert én is kivételesen, tankönyvszerűen szociopata családba születtem és látom hogy előre meg vannak írva dolgok amiken keresztül kell mennünk

És nemhogy enyhülne, hanem egyre fokozódik a horror.


Persze ha egész életedben áldozatszerepben vagy, mint ahogy az egész családod, akkor mit is vársz?

2023. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Mivan? Elkerülhetetlen volt? dehogy volt az, ha nem mennek oda, akkor szenvednek balesetet. Nincs ilyen, az, hogy a világ predesztinált-e, azon lehet vitatkozni, de hülyeséget azért ne irjunk már.
2023. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Dehát a világ predesztinalt

Innentől kezdve az volt a sorsuk hogy ott haljanak meg


Szerintem minden embernek megvan szabva hogy meddig él

És soknak pont az a rossz karmaja hogy nem halnak meg 20 évesen

Talán nekem is

Röhögök az embereken mikor mondjak hogy 100 évig akarnak élni

2023. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Sors, karma

Kövi életet szerintem pl megterveztük születésünk előtt

Ahhoz, hogy pl miket szeretnénk megtapasztalni,meg kinek van karmikus adósságunk

Van olyan fajta karma is, ami hátráltat,meg olyan is,hogy segítőkarma.

Ja és egyszer hallgattam egy műsort, előtte még ebbe nem is feltétlenül; vagy nem annyira gondoltam bele; azt mondta benne a csajszi, hogy amikor rakjuk össze a következő életünket;és pl valamit meg szeretnénk tapasztalni, -nemtom,hogy mondta pontosan- akkor ""jelentkezőket várunk"", hogy "ki az, aki ezt megtapasztaltatná velem úgy, hogy annak tudatában; hgoy ő ezt a rosszat majd vissza is kapja tőlem".

De amúgy lehet elrontani is dolgokat. hogy pl van olyan, hogy ilyen 'hozott karma', meg aktuális életben szerzett karma. A hozott karmát előző életünkből hozzuk, hogy ott vagy elrontottunk valamit, vagy eleve úgy volt megbeszélve, amit az a csaj mondott; és akkor a szerzett meg abban az aktuális életben adódott hozzá.

És akkor, hogy valaki azt mondta, és szerintem igaza van, és tök jól mondta; hogy ami sérelem még évek múltán is fáj, az nem volt benne előre betervezve a sorsunkban; amit meg könnyedén el tudunk engedni, és nem okoz fájdalmat hosszú évek után is, az bele volt tervezve eleve a sorsunkba, amikor raktuk össze az életet; tehát az nem 'elrontás ' volt.

2023. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha abból indulunk ki hogy semmi sem véletlen és mindennek megvan az oka-okozata, akkor ez a helyzet is ilyen alapon teljesedett be.
2023. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!