Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha buta vagyok mint egy tök,...

Ha buta vagyok mint egy tök, és még egyszerű munkákat se tudok megtartani vagy fel se vesznek akkor nagyon sok rossz karmàm van?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag az egész eddigi életem csak egy szenvedés volt. Iskolában sem boldogultam, és még a tanárok is sokszor azon röhögtek mennyire hülye vagyok. Sajnos nem boldogulok az életben sem. Nyilván próbálok valami állást találni de nagyon nehéz. Sokszor nem is értem mit kell csinálni pl ezekben a gyárakban. Kézügyességem is nagyon béna sajnos. Nyilván jelenleg eltartanak de bsztatnak hogy találjak munkát. Amiben igazuk is van de tényleg nem megy. Szerintem öngyilkoság lesz ennek a vége. Nekem nagyon sok rossz karmàm lenne és azért lettem ilyen? Rossz dolgokat tettem más életekben? Mi lehetne a megoldás? Én nem látok más megoldást csak véget vetni ennek. De annak milyen következményei lehetnek ha tényleg van karma meg isten?

2023. jún. 30. 12:10
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem bírok emberekkel sem kijönni. Én szerintem akárhogy is nézzük ez sajnos nem élet. És előbb utóbb úgyis hajléktalan lennék és éheznék. Én nem értem miért lettem ilyen vagy miért kaptam ezt az életet. De ha van isten az szerintem egy nagyon gonosz lény lehet. Szerintem ennek nincs értelme mert csak még rosszabb lesz minden csak idő kérdése
2023. jún. 30. 12:12
 2/19 A kérdező kommentje:
Ha van isten az nem lehet jóindulatú
2023. jún. 30. 12:17
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem még nem találtad meg a helyedet, célodat az életben. Meg kellene keresned, hogy mi érdekelne, miben vagy tehetséges, mit csinálnál szívesen, mi az amit esetleg hobbiként szeretsz (hátha az alapján lehet munkát is találni)...

Lehet, hogy valami tanfolyam, átképzés segítene, vagy valamilyen egyesület, klub...


Istenek minden emberrel van célja, nem rosszindulatú, de néha nehéz megtalálni amire rá akar vezetni.

2023. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Elhitetted magaddal, hogy nem értesz semmihez, mert traumatikus élmény volt, amikor az iskolában kinevettek azért, mert nem tudtál valamit.

Senki sem úgy születik, hogy ért és tud mindent. Ha szánsz rá időt, akkor te is meg tudod érteni. Lehet persze először gondolkodni és tanulni kéne megtanulni. Sajna ezt nem minden iskolában tanítják meg rendesen.

2023. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

A megoldás az, hogy megrázod magad, átgondolod hogy miben vagy jó (mindenki jó valamiben, még te is), azt kicsit gyakorlod, ezzel összeszedsz némi önbizalmat, és utána azon a területen keresel munkát.

Első lépésben hagyd abba az önsajnálatot, meg felejtsd el ezt a marhaságot hogy a karma tehet mindenről. Amíg 24 órában azt magyarázod magadnak hogy milyen béna vagy, tényleg az is leszel, mert ez nagyrészt fejben dől el. Lehet hogy az átlagtól esetleg kicsit kevésbé vagy tehetséges vagy talpraesett, de ha elhiszed hogy képes vagy megállni a helyed, akkor menni is fog.

2023. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem a karmád rossz, hanem a hozzáállásod!


Negatív spirálban vagy, saját magadat lehúzva.


Minden negatív szavaddal saját sorsodat önrontod.


Ne azzal foglalkozz, hogy anno mások miatt milyen xar volt neked meg hogy most milyen xar neked, hanem azt keresd, hogy hogyan tudnál ezen jó irányba változtatni és nem butaságot elkövetni!

2023. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Van Egy közmondàs „ Segits magadon, akkor az Isten is megsegit.
2023. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Meg szeretnélek kérdezni hány éves vagy!?
2023. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
78%
Te legalább elismered, hogy nem vagy okos, míg az ide irkáló elmebetegek 99%-a annak képzeli magát. Végigolvastam az írásodat, oké, vannak benne kisebb hibák, de például le tudod írni helyesen az igekötős igéket, amivel máris alázod az emberek többségét. Nézz körül itt, a többség képtelen erre, pedig általános iskola 3. osztályos anyag, de még ehhez is hülyék. Szóval legyen önbizalmad, szerintem alábecsülöd magad.
2023. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Csupán pici vagy még. :)) Azért is vagy fejletlen és azért kaptál egy ilyen "egyszerű" életet egyszerűbb testtel, hogy jól belerázódj. De egyébként még ahhoz képest tök jó vagy. Hiszti és szenvedés nélkül tudod, hogy a képességeid bizonyos téren kevesebbek, és tudatosan( hisz most itt kérdezel) keresed a kiegyenlítést, megoldásokat. Szóval hiába vagy pici, már is osztályelső vagy kb... Csak kevesen vannak a te osztályodból, de akik ott vannak, azokhoz képest tök király vagy. :) 3-4 élet aztán már okosíthatod a népet! :)))
2023. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!