Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha rossz anyagi helyzetben,vis...

Ha rossz anyagi helyzetben,viszont házasságban,óvatlanság,felelőtlenség miatt teherbe esnétek,mindenki azt mondaná,hogy nem jó ötlet megtartani,mert miből nevelnétek fel,még a párotok sem támogatna,mit tennétek,ha belül mégis szeretnétek megtartani?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 23:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
84%
Hát akkor tartsd meg, majdcsak eléldegél szeretetből. Majd megtanul fényt enni.
2022. okt. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
77%

Mi a rossz anyagi, van munkád van hol lakno lesz gyeded, mert ha igen megtartanám és 1 évesen visszamennék dolgozni.

Ha semmi nincs akkor nyomorra nem szülném meg

2022. okt. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
90%
Nyerd meg a lottó. Tököm nem világos abban, hogy nincs rá pénz? Nem is kevés, milliók kellenek egy gyerekhez.
2022. okt. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 A kérdező kommentje:
Sajnos elvesztettem a munkám július végén. Nagyon kevés munkalehetőség van a környezetemben, mivel falun élek és a szomszédban is kisebb falvak vannak,város egy órányival arrébb. Az autónk elromlott,motor problémája van,de nincs pénzünk a javíttatásra. A férjem kertészként dolgozik, viszont az ő fizetése el is megy a számlákra,ételre. Saját házunk nincs még, apósomékkal élünk egy házban, annyi, hogy el van választva a ház, külön bejárat, külön konyha,minden,mintha egy külön ház lenne. Itt maradhatunk bármeddig. Én végső elkeseredésemben belekezdtem egy network marketingbe (erről mindenki tartsa meg a véleményét légyszi ), abból próbálok kihozni valamit
2022. okt. 7. 00:24
 5/78 anonim ***** válasza:
93%

Nem tartanam meg es nem is tartottam, amikor hasonlo helyzetben voltam, csak annyi, hogy mondjuk mi sajat lakasban eltunk, de akkoriban honap vegen epphogy vajaskenyerre futotta, egy horcsogot nem tudtunk volna eltartani,nemhogy egy gyereket.


Szivem szerint megtartottam volna en is, de egyszeruen ez az az eset, amikor az eszunkre kell hallgatni es pont.

Faj,ha ragondolok, de tudom, hogy az akkor es ott egy alaposan atgondolt, jo dontes volt. Azota eltel 6 ev, anyagilag jol megvagyunk mar es szuletett egy babank is.

2022. okt. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 A kérdező kommentje:
Utolsó, gratulálok nektek! :)) Én hajlamos vagyok arra gondolni, azzal bíztatni magam, hogy a szüleim sem voltak jobb helyzetben, anyum 3 évet dolgozott munkahelyen összesen életében, apum egyszerű kőműves volt munkaszerződés nélkül, mai napig az, mégis felneveltek három gyereket. Fogalmam sincs,hogy csinálták. Mondjuk azt meg kell hagyni, hogy akkoriban nem is olyan árak voltak,mint most. Mondjuk az öcsém 2008-ban született, akkor is válság volt, nem lehetett könnyű az sem
2022. okt. 7. 00:38
 7/78 anonim ***** válasza:
92%

Hat jo, akkor te megtartod. De megtartod akkor is, ha a ferjed lelep, mert nem tamogat ebben?

Pontosabban ugye neked kene menni, mert aposodeknal laksz. Munka nelkul, terhesen, lakas nelkul...mennyi eselyed lenne kerdezo?

2022. okt. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
77%
A helyedben nem tartanám meg. Az rendben van, hogy nem kell hitelt, albérletet fizetni, de tényleg nagyon drága minden. Ha csak belegondolsz, esetleg nem megy a szoptatás, már a tápszer is arany árban van, hiába írja ki az orvos. Az én párom vállalkozó, havi 2-3 milliós fizetéssel( aminek persze a majdnem a fele elmegy az emberek fizetésére, a hivatalos dolgokra) de saját házban élünk, hitelmentesen, és így is sokáig rágódtunk, hogy be merjünk e vállani még egy babát.. persze az is fontos, mit szeretnél megadni neki, milyen körülmények között szeretnéd felnevelni. Ez rajtad áll.
2022. okt. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
89%

Nem tartanám meg. A bevételetek épp, hogy a megélhetésre elég, egy fillér félretett pénzetek sincs, így is szívességből laktok, már eddig is gyűjtögetnetek kellett volna sajátra, az sem történt meg, a kocsi javítására sincs.

A pelenkára nem lenne pénzetek, nemhogy felnevelni a gyereket.

2022. okt. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem lenne támaszom semmilyen téren, akkor nen tartanám meg. Milyen élet várna szegényre? Semmire nem szabad szülni, sajnos hiába van szeretet, ha egy pici gyereknek nélkülözni kell.
2022. okt. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!