Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet, hogy az egész reinkarná...

Lehet, hogy az egész reinkarnáció, karma tan a sátán félre vezetése, hogy hitelrelenítse és kétségbe vonja Krisztus küldetését?

Figyelt kérdés

2023. júl. 11. 13:54
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
0%
"Avatara"... Jézus első 30 évéről ajánlott megnézni.. Youtube...
2023. júl. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 Oldfire ***** válasza:
18%

Igen.

Ekkora sületlenségeket még nem olvastam.Sokan rosszul tudják.A Bibliát emberek írták de Isteni sugallatra és nem, nem lett árírva. Bár kilettek hagyva

belőle pár fejezetek (apokrif). A reinkarnációt NEM támogatja a Biblia. Kommentelés előtt tájékozódni kellene. Ha tényleg kíváncsi vagy a válaszra/ válaszokra kezd el olvasni a Bibliát. Választ kapsz minden kérdésre. Egyenlőre elég az Újtestamentumot.Egyébként az alap műveltséghez hozzá tartozik a Biblia tartalmának valós ismerete.

2023. júl. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%

#42

Nyilván mindenki tudja, hogy ELMÉLETILEG isteni sugallatra lett írva a Biblia.

De ezt csak mondják.

2023. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
77%
Elarulom neked kerdezo, hogy a zsidok, akikre a kereszteny Biblia is alapszik (az Oszovetseg a zsido bibliaval, a Tanach-hal azonos nagyjabol), szobeli hagyomanyaikban szinten valljak a reinkarnaciot, bar nem minden iranyzat foglalkozik ezzel, leginkabb a zsido misztika, a kabbala foglalkozik vele. Ugyanakkor a zsido vallas Satant ismeri, de egyebkent a pokolt nem ismerik el. Jezus is zsido rabbi volt (ha valoban letezett), akire raepitettek a kereszteny vallast.
2023. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
80%

Elozo vagyok: reszben zsido szarmazasu vagyok, ezert is jaratos vagyok valamennyire a temaban. A kulturankat apolom, ambar en nem vagyok vallasos zsido. Vilagnezetem sokkal inkabb ezoterikus, a kabbalat es a rejtett Torat emiatt is nagyon szeretem, mint temat.


A keresztenyseget a Mitrasz-kultuszbol es a zsido vallasbol olloztak ossze es krealtak meg dorzsolt bolcsek az okori Romai Birodalomban, hatalomtechnikai okokbol, hogy allamvallassa tegyek. Ok dontottek el azt is, hogy a reinkarnacios tanok ne legyenek kanonikusak.

2023. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

42. "Ekkora sületlenségeket még nem olvastam.Sokan rosszul tudják.A Bibliát emberek írták de Isteni sugallatra és nem, nem lett árírva. Bár kilettek hagyva"


Azt bírom ilyenkor, hogy sokan akkora magabiztossággal nyilatkoznak, mintha ott lettek volna személyesen az Isteni sugallat közvetítésekor.

2023. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
52%

Nincs se sátán, se reinkarnáció.


Nyugodjatok már meg.

2023. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
0%
Ja!
2023. júl. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!