Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen halálközeli élményetek...

Milyen halálközeli élményetek volt, mit láttatok? Leírnátok részletesen?

Figyelt kérdés

Nekem csak születés előtti emlékeim vannak.


kérlek szépen csak valós élményeket írjatok le, és ne trollkodjatok!


27/F



2023. júl. 12. 10:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
Mire vagy pontosan kíváncsi? Velem van egy privát kommunikációd, amiben a halálközeli élmények királyára lehet betekintésed, de ahogy látom mást kutatsz, nem a létezés teljességét, felépítését. Van konkrétum amit keresel?
2023. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%
Ezt hogyan érted, hogy születés előtti emlékek? Leírnád, hogy például micsodák?
2023. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
2-es: Látok emlékeimben egy fénylényt aki felkészít az életre, kísér. Szegit kiválasztani a szüleimet. Később jöttem rá, a bordóval csomó minden passzol.
2023. júl. 12. 13:36
 4/26 A kérdező kommentje:
Emlékszem hogyan szálam bele a testembe, a keresztelőmre, hogy akartam beszélni de nem értettek.
2023. júl. 12. 13:38
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Mit akartál mondani nekik?
2023. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Az anya hasában még nem voltál benne a magzatba, vagy az a fajta vagy aki kijár, és csak már születéskor foglalja el végleg a testet?
2023. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
27%

Én egyszer leestem egy korlátról mert leszakadt. Fejjel lefele lógtam rajta és ennél fogva pont a fejemre estem.


Ha egy kicsit máshogy esek eltörik a nyakam. Teljes képszakadás, totális üresség. Soha nem éreztem ennyire üresnek magam utána. A világon semmi nincs amikor elveszted az eszméleted. Nem sötét, nem világos, nem rossz, nem jó, hanem semmi.


Ettől kezdve nem hiszek semmiben, így szörnyű amikor butítani próbáljátok az embereket. Nem létezhetsz születésed előtt, mert a tulajdonságaid a szüleidtől öröklődik, te pedig a tulajdonságaid és tapasztalatod összessége vagy.

2023. júl. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

7# ha valaki beüti a fejét, nem él át automatikusan egy lélek tudatossági élményt.

Ez alapján mindenki mást csalónak nevezni - akik viszont átéltek- nem reális.

2023. júl. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
32%

8.


Először is Nincs lélek, soha sehol senki nem bizonyította még be, hogy van lelkünk. Az ellenkezőjét miszerint tudatunk van (amit drogok, alkohol, gyógyszerek és más szerekkel módosítani is lehet) bebizonyították.


Csak arra próbáltam felhívni a figyelmet, hogy ha átlehet élni a semmit, amit egy eszméletvesztésnél átélsz, amit bárki “átélhet”, akkor a halál bizonyíthatóan csak egy örökké tartó semmi. És igen, mindenki csaló, aki mást mond, ugyanis bizonyíték nélkül mondják.


Kitalálni bármit kilehet:

Halál után felébredsz egy űrhajón, ahol épp utaztok és elaltattak titeket. Könnyű puffogtatni az elméleteinket, attól még nem lesznek igazak. Ellenben elveszteni az eszméletét bárki eltudja és megtapasztalhatja, hogy van olyan, hogy semmi.

2023. júl. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

"Először is Nincs lélek, soha sehol senki nem bizonyította még be, hogy van lelkünk. Az ellenkezőjét miszerint tudatunk van (amit drogok, alkohol, gyógyszerek és más szerekkel módosítani is lehet) bebizonyították."

Ez hamis állítás.

2023. júl. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!