Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Akik átélték: Miért érdemes...

Akik átélték: Miért érdemes megtudnod ki voltál, milyen lény voltál előző életedben? Miben lettél több tőle a mostani életedben?

Figyelt kérdés
Olyan írjon aki megtapasztalta, elfogadta, átélte már ezt a tudást.

2023. júl. 20. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Annyiban lettem több, hogy azóta tisztában vagyok vele milyen durván manipulálható az agy ill. az agy milyen durván tudja manipulálni a valóságot.
2023. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, hogy az élményem előző élet beli volt-e.

Ha igen, akkor arra utalhat, hogy milyen műltbéli szívás analóg a jelenlegi szívással. És talán arra lehet jó, hogy a jelenben próbálod meghaladni azokat a késztetéseket, nézeteket, amik a múltbéli szíváshoz vezettek.


Hallottam, olvastam is, hogy akik rendesen élnek át előző élet szerű élményeket, azok arra lesznek figyelmesek, hogy az előző élet beli gyarlóságaikat még nem tették helyre magukban.

2023. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem éltem át,de mostanában sokat gondolkozom hogy lehet nem ártana,

mert egyszerűen nem tudom honnan jön ez a végtelen szomorúság,

és teher amit cipelek... :-(( iszonyat erős empatikus érzéseim

vannak,nagyon meg visel mások fájdalma pl. legyen az akár ember vagy

egy kóbor macska...

2023. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Grimfox ***** válasza:
93%
Én több ízben is voltam utaztatáson, és egy időben én is utaztattam. Nekem semmi pluszt nem adott hozzá az életemhez, nem érzem, hogy ez által könnyebb lenne a jelenlegi életemben bármin is változtatni.
2023. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Laylah ***** válasza:
93%
Csak pár jelenetet kaptam előző életekből (és nyilván a traumák jönnek fel először), nemhogy könnyebb nem lett, de napokra letaglózott, amiket láttam.
2023. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
A "milyen lény"-re reagálnék,hogy teljesen összezavart,gyakorlatilag mindent utálok amit én képviselek,mert egész más volt az életfeladat...Teljes eddigi felépített személyiségbeli alapok és önismeret,az emberségről és kinézetünkről alkotott meggyőződésem egy pillanat alatt vált semmissé,éppen most vakarom össze a darabjaim.
2023. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Érdekes megfigyelni, amikor egy pozitív kicsengésű kérdésre jönnek a depis magyarok válaszai...
2023. júl. 21. 15:20
 8/12 Laylah ***** válasza:
71%
Szerinted mi pozitív van abban, ha pl. a szerelmedet az orrod előtt végzik ki? Vagy abban, hogy látod elpusztulni a városodat?
2023. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Mert tudom hogy az előzőben mit rontottam el (öngyilkos lettem és nem fejlődtem semmit). Nem sokat segít, de legalább tisztában vagyok vele. Most már gátló tényezők is vannak hogy nehogy meg tudjam tenni és ugyanolyan szar sorsot kaptam. Nem tudni még mi lesz.
2023. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,pozitív kicsengésű kérdésre szerinted csak

pozitív választ lehet adni? Mi vagy te fidesses,hogy

csak pozitív válaszú kérdéseket lehet fel tenni nekik?

Szerintem meg tök érdekes dolgokat írtak az emberek,örülnöd

kellene hogy meg tiszteltek a bizalmukkal.

2023. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!