Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Másképp élnéd az életed, ha...

Másképp élnéd az életed, ha csak ez az egy lenne?

Figyelt kérdés
Szabadságot adna az a tudat, hogy nem kell elszámolnod tetteid következményével ? Nem száll rád a következő életedben. Ha van is karma, ezt az életed úgy intézed, hogy kikerüld és ha meghalsz lefújják a meccset, nem kell újrakezdeni?

2023. júl. 31. 18:45
A kérdező szavazást indított:
igen. Másképp élném
még nem gondolkoztam ezen
nem. Kb ugyanígy
20 szavazat
 1/4 SZücsöm ***** válasza:
18%

Ha van is reinkarnáció, lényegtelen. Következő életem nem lesz. Ez a tudat,

ego, személyiség a biológiai halál után akkor is az enyészeté ha van reinkarnáció és akkor is ha nincs.

2023. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Najó de ki az akit majd utolér a karma a kövi életben? Mert én ugye nem emlékszem rá (mivel az énem nem valós). Tehát akit majd utolér a végzet az nem fogja tudni hogy én indítottam el a folyamatot. Végső soron sem én sem a jövőbeli én nem valós, így meg tök lényegtelen a válasz is :D
2023. aug. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagyok én macska,hogy 9életem legyen.
2023. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem egy földi lét alatt több élete lehet az embernek. Az, aki voltam középiskola alatt egy teljesen más én. Az akkori cselekedeteim komoly hatással voltak 20as és 30as éveimre. Az egyetem alatti cselekedeteim komoly hatással vannak rám most is, és lesznek is a jövőben, pedig egyáltalán nem érzem azt az életet már magaménak. Szerintem sok élete van egy embernek az egy földi létezés alatt is. Nem kell, hogy messzire nézzek. Ugyanúgy élek, függetlenül, hogy mi van a halál után.
2023. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!