Ez karma lehet?

Figyelt kérdés

Rettenetes 1 éven vagyok túl.Rengeteg rossz dolog történt/történik velem és olyan mintha ez a negatív széria soha nem érne véget.

Sokszor felteszem a kérdést magamnak,hogy lehet,hogy rossz ember vagyok,amiért ezt érdemlem?

Folyamatosan csak segítettem,adtam mindenkinek.De mindig csak aljasságot kaptam vissza..Meglopott az akinek csak adtam..hazudott,átvert.

Olyan mintha mindenki csak kihasználna.Mintha csak aljadék emberekkel hozna össze a sors..

Egyébként ebben az egy évben én teljesen más ember lettem.Rengeteg mindenre ráébredtem,lehet ezért is a sok rossz dolog..

De akkor miért nem ér már véget a sok rossz dolog?


2023. aug. 28. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Az élet igazságtalan, fogadd el! Nincs olyan, hogy karma. Naiv vagy és buta, ezért használ ki mindenki.
2023. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Aki elveti ezt, az ne jöjjön ide papolni és hit tagadása felé téríteni!


Nekem is hasonló életem van, a jelenlegi életemben sok jót teszek, mégis én szívok előző életek miatt Elfogadtam.

Viszont a leírásból akár átokra is lehet következtetni, rajtam 2 éven át még átok is volt és páromat skizofrénné tette. Addig-addig küzdöttem mágiákkal, amíg visszatért a régi állapotával és semmi baj nincs vele. Úgyhogy a mi esetünkben párom és közös esetünk mindenre bizonyíték. Én pedig médium vagyok.

2023. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pedig unikornis vagyok.
2023. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

2. Mutass egy szabályzati pontot erre, hogy kinek van itt jogosultsága a véleményéhez?

Mi az, hogy "a hit"?

Én magyar ember vagyok, gyerekként voltunk templomban is, semmiféle karma ott nem volt. Macska karma sem.

2023. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól még hogy jó ember vagy, történhetnek veled rossz dolgok, de a megátalkodott emberekkel is, ezt így nem fogod tudni kideríteni. Ahogy fent írták, a karmád határozza meg. Ezéletbeli vagy előző életbeli tevékenységeid eredménye.
2023. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Ha nem emlékszem az előző életemre, és egy teljesen más személyiségű ember voltam teljesen más tettekkel, hogy kérheti rajtam számon ez a mindennél igazságosabb rendszer azt, amit nem én csináltam? Ha odamegyek, és megerőszakolom, majd megölöm a lányod, majd azt mondom, hogy "előző életedben te is ezt csináltad nagyapám lányával", elfogod fogadni, és a "karma" tettének, esetleg igazságosnak fogod tartani?

2023. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6. Mondjuk ezt én sem értem. Akkor legalább emlékezne az ember vagy valami. Ennek se sok értelme van.
2023. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!