Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha valaki benne volt az előző...

Ha valaki benne volt az előző életemben és jelen van a mostaniban is (5 éve jött vissza hozzám) akkor egyértelmű hogy ugyanaz lesz a vele való kapcsolatomnak a vége, mint az előzőben?

Figyelt kérdés
az előző életemben azzal ért véget a vele való közös "utam" hogy hirtelen egy hülyeség miatt elveszítettem őt.

2023. aug. 14. 11:10
A kérdező szavazást indított:
Igen valószínű most is valami hasonló lesz
Nem, ez korántsem biztos
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Természetesen. Még a jelenben is, aki átvert, azzal több közös projektem nem lesz. Mert megint át fog verni. Hiába akarom hinni amit mond, hogy többé neeeem :-)
2023. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Addig fogjatok futni ugyanazokat a koroket eleteken at, amig nem oldjatok meg a feladatot. Onnantol a karma veget er, nem lesz tobbe dolgoztok egymassal. A szamla kiegyenlitve.
2023. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem egyértelmű. Minden életetekben különböző más emberekkel is találkoztok, akik hatnak rátok. Lehet, hogy az, ami miatt egy élettel ezelőtt szétmentetek most nincs, mert most más emberek hatottak rátok, nem feltétlen közös karma volt stb. De például, ha a "hülyeségbe" mostanában keveredtek, akkor ezt simán meg tudod előzni, mivel már tudod. Azért ez a "hülyeség" tág fogalom, elárulhatnád miről van szó.
2023. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bárhogy alakulhat.
2023. aug. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Honnan tudod, hogy mi történt az előző életetben? Amit a kérdés alatt írtál, szerintem ez az információ nem megbízható, nem egyértelmű. Én hiszek a reinkarnációban, de ezeket a dolgokat nem lehet csak úgy megtudni. De persze nem zárom ki, hogy így történt, csak a figyelmet szerettem volna felhívni a bizonytalansági lehetőségre.
2023. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Elírtam, természetesen azt akartam írni, hogy "életedben".
2023. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
5, vannak olyanok akik téves információkkal hitegetik magukat, ők ilyen bulvár-ezó szintjén vannak, komoly meditációra, elmélyülésre nem képesek, eléggé világiak, csak ezóval foglalkoznak, mert emiatt is különbnek tartják őket.
2023. aug. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
#7 igen, ezeket en ezo narciknak nevezem. :) Egyebkent sok narci no szeret magiaval foglalkozni, erdekes... a kozepkorban ezekre mondhattak, hogy gonosz boszorkak. :DD
2023. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!