Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » "Nincs két út, itt csak egy...

"Nincs két út, itt csak egy van" (lábdagadástól amputációig) Miért kell megtapasztalnia valakinek ilyen kemény sorsot?👩🏻‍🦽

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=fqvXNZcgsL8


Pontosabban egy útja se maradt, mert az amputációja után kb. 1,5 évvel,

2023. márciusában elhalálozott. 🕊️🖤✞


https://www.youtube.com/watch?v=T8wh559xuSg



2023. szept. 7. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

1 Mert előző életébe lehet smasszer volt auswitzba és most szernevdie kell


2 Mert isten így teremtette a világot


3 Mert a szimuláció algoritmusába ez van


4 mert az RNG ezt dobta

2023. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sok mindenkim meghalt már de valamiért az a kérdés, hogy “miért” sosem jutott eszembe. Talán volt hasonló de amint a fejemben megjelent a kérdés szerte is foszlott mert láttam, hogy ez csak a fájdalom. A válasz előttünk van, az egész világ a válasz, a törvény: Megszületünk, megbetegszünk, meghalunk. Ez alól senki sem bújhat ki. Segítsünk hát azoknak akik ugyan ebben a cipőben járnak, tehát minden érző lénynek a világon és hagyjuk a saját fájdalmunk, nincs rá idő. Ezt vallom.
2023. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Grimfox ***** válasza:
95%
A családomban a hasonló problémák mindig a makacssággal, és az ebből fakadóan elhanyagolt testi problémákból fakadt. Nem tudták/akarták feladni azt az életvitelt, amit szerettek, hiába volt káros, és hiába tudták, hogy ide vezethet. Elég egyenes, követhető ok, és következmény vonal volt mindkettő, amit személyesen is láttam. Hogy az alap problémát mi okozta, amit elhanyagoltak, azt nem lehet visszakövetni. Ott csak a választás adatott meg, hogy lemondanak bizonyos dolgokról, és hosszabb, egészségesebb életet élnek, vagy rövid ideig azt csinálnak, amit csak akarnak.
2023. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. A makacsság egy jó vonal szerintem. És ugye az se mindegy hogy minek a következtében amputálták a lábat, vérrög, daganat vagy egyéb baleset miatt kellett eltávolítani.
2023. szept. 7. 18:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Valamit nem tud elengedni, elfogadni az illető, görcsösen ragaszkodik hozzá, itt meg ugye kénytelen lesz rá. Tehát egy jókora szemléletváltás is szükségeltetik hozzá.
2023. szept. 7. 18:25
 6/7 Grimfox ***** válasza:
85%

Amit mondasz, inkább tanító jellegre utal, nem ok-okozatiságra. Én úgy láttam-néztem végig, hogy az illető magas vérnyomás miatt le lett százalékolva fiatalon, de a gyógyszer szedése helyett inkább ivott, ennek következtében a problémája sunyin, évtizedek alatt rosszabbodott, majd hirtelen elkezdett üszkösödni a lába, és az agya is leépült, szinte egyszerre. A lábát le is vágták, és ellátásra szorult élete utolsó 2-3 évében. A másik lábát készültek levágni, amikor meghalt a kórházban. Ha tovább él, várt volna még rá szívroham, agyvérzés, és miegymás. Pusztán amiatt a döntés miatt, hogy inkább iszik, mint hogy a problémáját orvosolja, ahogy lehet. 15-20 évet biztos veszített az életéből, nem is beszélve az életminőségéről.

A másik esetet még nézem, mert ő még él, és csak pár lábujjat vesztett, de volt két szívrohama, és állandóan rosszul van. Ő cukorbetegség miatt. Nála van az, hogy hihetetlenül makacs. Ez életben tartotta párszor, fiatalabb korában, olyan betegségeket, és kríziseket vészelt át puszta akarattal, amikbe mások sorra belehaltak. De ennek árnyoldala, hogy ő úgy gondolta, jobban tudja, mi jó neki. Nem tartotta a diétát, és ízlés szerint adta az inzulint. Sokáig láncdohányos is volt, de azt egyszer csak letette(puszta akaraterővel). De még így is biztos, hogy a mostani problémái minimum 10 évvel hamarabb jelentkeztek, egyszerre, és súlyosabban, mint ha úgy dönt, normálisan löveti az előírásokat. Ez nem tanító jellegű betegség, ez mind egyszerű döntés, és következmény. Főleg hogy még most sem okult belőle.

Amúgy apa, és lánya a két leírt személy.

2023. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább meghaltam volna, minthogy fél lábbal éljek, bár nekem nincs gyerekem... nagyon erős lelkileg a videón látott nő...
2023. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!