Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan higgyek bármennyire is...

Hogyan higgyek bármennyire is a reinkarnációban miközben az ezo kategóriában van? Még ha a vallásban lenne, de az ezoban semmi sem igaz. Ez olyan, mint az horoszkóp.

Figyelt kérdés
2023. szept. 27. 07:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha Te ez alapján döntöd el, miben hiszel, akkor mindegy.
2023. szept. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted minden úgy van, ahogy neked valaki éppen előadta?

Ha ennyire nem tudsz a kulisszák mögè nèzni ès mindent elhiszel, akkor fognak mèg nagy meglepetèsek èrni.

2023. szept. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Most manifesztállak éppen. Látom, hogy a következő életedben eunuch leszel.Készülj fel az ivartalanításra. Nem kell hinned benne akkor is megtörténik.
2023. szept. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt az ábrahámi vallásokon kívül minden más vallás az ezóban van. Kereszténybarát az oldal, így is erősítani akarják a vallásukat.

DE ha neked ez határozza meg a dolgokat, az elég baj.

2023. szept. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Az agykontroll is az ezotéria kategóriába került itt, pedig - csak a példa kedvéért - személyesen találkoztam két olyan emberrel, akik az orvostudomány jelenlegi álláspontja szerint gyógyíthatatlan sclerosis multiplex-ből gyógyították ki vele saját magukat.


Mondhatnék hasonlót több más, az ezotéria kategóriába sorolt terápiás módszerről (pl. SVT) saját tapasztalatból, de felesleges.


A te döntésed, hogy mire alapozod, hogy miben hiszel, és miben nem.


Én sem hinnék a reinkarnációban csak azért, mert ebben vagy abban a rovatban szerepel. Nekem ehhez sok évnyi személyes megtapasztalás, és rengeteg közvetett bizonyíték kellett.

2023. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

#5: talán publikálni kellene ezt a módszert. Sok millió ember életét könnyítené meg.


Itt a kérdező HIV-fertőzést gyógyított meg alternatív módszerekkel, de sajnos nem osztotta meg velünk: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..

Sajnos nem osztotta meg a módszerét.


Jó lenne, ha nagyobb nyilvánosságot kapnának ezek.

2023. szept. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem tudod, mit jelent az ezotéria.


Én sem egyébként, de nincs tévhitem, hogy van olyan, amiben semmi sem igaz. Még a földi vallásokban is van igazság, nem hogy az ezotériában, ami kb az okkultizmus( végső valóság) előcsarnoka.


Javaslom a hitrendszered kukázd. Hinni istenkáromlás. Rudás alapon dönts. Azt pedig nem tudhatod, hogy az ezóban semmi sem igaz, max rosszul tudhatod.

2023. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"#5: talán publikálni kellene ezt a módszert."


Publikálva van.

2023. szept. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8: hol?


Csak ezt a metaanalízist találtam, de csak a tünetek enyhítéséről ír, és nem csak agykontrollal kapcsolatban.

[link]

2023. szept. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9


A válaszom arra vonatkozott, hogy az agykontroll, mint módszer, publikálva van.

2023. szept. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!