Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha létezik a reinkarnáció,...

Ha létezik a reinkarnáció, hogyan lehet kideríteni, hogy kik voltunk előző életünkben?

Figyelt kérdés
2023. okt. 10. 10:44
 1/10 Grimfox ***** válasza:
62%
Ha hiteles választ akarsz arra, hogy ki voltál előző életedben, el kell érned a jóga egy magas szintjére, amikor megjelennek a siddhi-nek nevezett képességek. Az egyik siddhi az előző életek ismerete. Nem emlékként, hanem tudásként. Az itt-ott hirdetett mindenféle visszavezetések finoman fogalmazva is kétségesek.
2023. okt. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Így van jógáznod kell. Ki kell menni a kertbe emelgetni a sejhajodat nagyokat szuszákolni. és ha már jojóznak a szemeid, na akkor tárul ki a nirvána!
2023. okt. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Sehogy.
2023. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Furcsa, amikor grimfox nem tényekkel válaszol és még is hasznos, amit ír. Természetesen megint ellentétes értékelést kap. Ez a válasza egy 80%ot szinte megérdemelne, erre jelenleg 0..., de persze, amikor nem is a kérdésre válaszol, akkor repülnek neki a 90%-100%-ok.

Van egy barátom, aki nem jógázik, és tudja előző életeit, egészen 1. harmadik dimenziós koráig, de ez sem az, ami itt a kérdés egyébként.


Vagy magadba fogadod az igazságot, és gyakorolsz, majd mellékesen képes leszel erre is, ha jelenleg tartasz ott, vagy keresel valakit, aki képes neked megmondani. Én azt képes vagyok megmondani, miként történtek dolgok, de hogy ki voltál, nem. Nem látok, sem hallok, viszont érzékelek. Ha van konkrét és lényegi kérdésed, írj rám, de ha neveket szeretnél, akkor nem én vagyok az embered, és nem tudok javasolni senkit sem, aki ezt meg tudja oldani neked.

2023. okt. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
#2 Ez nem jóga, hanem meditáció.
2023. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
#4 Hol és mennyiért tudod ezeket megmondani?
2023. okt. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%

#2

Kihagytad a lényeget.

Amikor hajolgatsz meg guggolsz, akkor olyan gyorsan kell csinálni, hogy a tonyás csattanjon.

2023. okt. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Annyit lehet kideriteni, hogy nő voltál e vagy férfi. Regressziós Hipnózisban lehet feltárni!
2023. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Én nős férfi voltam.
2023. okt. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SZücsöm ***** válasza:
0%
4 Tapasztalás nem jár megértéssel. Jóhiszemű vagyok és elhiszem hogy a barátod nem hazudik. Ettől függetlenül hasonló érzékelésekről nem lehet kideríteni hogy többek e "hallucinációnál". Persze kivéve ha az érzékelés úgy kapcsolódik a valósághoz hogy az egyértelműen "bizonyítható".
2023. okt. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!