Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tegyük fel ha 1000 éve, az...

Tegyük fel ha 1000 éve, az előző életemben, rozmárként éltem a tengerben, majd a megölésem után az emberek a csontjaimból sakkfigurákat faragtak, akkor igényt tarthatnék erre az antik műkincsre?

Figyelt kérdés

Mivel szellemi alkotás készült az előző élet maradványaiból, ezért ez valahogyan rezonál a lélekkel és ezt felismeri. Nem én készítettem, de az én csontjaim voltak.

Ilyen esetben kihez tartozna ilyesféle dolog, spirituális értelemben lenne tulajdonos?



2023. okt. 14. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Xd
2023. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
85%
Mikor ez eszedbe jutott milyen szer hatása alatt voltál?
2023. okt. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen az amikor almosan nem a hűtőben lévő asvanyvizbol, hanem a furdoszobai szekrenyben tartott mososzerbol iszol.
2023. okt. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Maga a kérdés megérne egy misét.
2023. okt. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
79%
Áhh,kegyetlen forma vagy,annyi szent!!!😂😂😂😂😂😂😂
2023. okt. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon király, hogy új accot csináltál, hogy névtelenül jobb kérdéseket írj. :))

De én szeretem azt, amikor idegesíted a népet gyakorin, szóval remélem nem hagyod abba. Valakinek fel kell verni az álló vizet köztük.

Am nekem ez is tetszik. Régen csináltam hasonlókat, csak az még jobb volt. Igazán megindítóiakat. Látod itt fel sem ismert az első 4. :D


Fizikailag nem tarthatsz igényt. Teheted, de ha túrod, akkor a végén bezárnak.

A csontok nem szellemi alkotások. A belőlük készült akármi, nem szellemi alkotás. Szellemi alkotás egy vers. Ez egy tárgy lenne csontból.

Senkihez sem tartozna. Ez csont. Önmagához tartozik.

Spirituálisan pedig inkább ahhoz, aki teremtette ezt a téridőt. Benne lennél te is azokban a rezgésekben, ahogy minden előtte lévő formájának rezgése is, de emiatt nem tartozna hozzád, vagy máshoz.

2023. okt. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Varázsgomba, ne hagyd abba a használatát.

Egyébiránt azért jó lett volna tudni pl. lovat, vagy parasztot faragtak rozmár lenyedből, vagy mindent, mondjuk bástyát is.

Anyagiakban megtestesült javakra nem tarthatsz igényt. Hogy jobban megértsd. Ha egy cincér voltál akit feldolgoztak a fával együtt egy papírgyárban, az arra a papírra nyomtatott vers után sem kaphatsz jogdíjat, de melegedhetsz a tűznél ha meggyújtod azt.

2023. okt. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Thunderfairy ***** válasza:
38%
Egyre hülyébbek vagytok ti ezosok.
2023. okt. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
A galaktikus legfelsőbb bírósághoz tartozik az ügy.
2023. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!