Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért nem érzékeli valaki...

Miért nem érzékeli valaki hogy óriási a baj, amivel nem foglalkozik az már közelít és hamarosan ráomlik a fejére?

Figyelt kérdés

Meddig lehet homokba dugni a fejünket, elbagatellizálni egy nagyon komoly dolgot?

Milyen személyiségre vall az ilyen viselkedés és miért csinálja?



2023. okt. 27. 17:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%

Le van blokkolva a spirituális látásunk az izraeli, zsió-arab konfliktus miatt. Mond mit nem vettünk észre?


Ha ide írtad ki a kérdést, akkor valami emberiség karmikus dologŰ?

2023. okt. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem, egyénre redukálva.
2023. okt. 27. 17:23
 3/23 Grimfox ***** válasza:
A tudatos én elég nehezen néz szembe a saját hibáival. Még halmozni is hajlamos, csak hogy az igazát igazolja. Noha az életben többé-kevésbé megtanulja a felelősségvállalást a tetteiért, mert csak így tud közösségben létezni, önmagával szemben kevés egyén képes kritikusan gondolkodni. A másik probléma, hogy nehéz átlátni a nagy képet, hogy a sok kis cselekedet végül hová fog vezetni, vagy mekkorára duzzadt idő közben.
2023. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Na valami ilyesmire gondoltam, köszi!


"A másik probléma, hogy nehéz átlátni a nagy képet, hogy a sok kis cselekedet végül hová fog vezetni, vagy mekkorára duzzadt idő közben."


Ez szuper mondat volt!

2023. okt. 27. 17:30
 5/23 anonim ***** válasza:
1 - Igen, ez valami "karmikus dologŰ".
2023. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
V I D R A
2023. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
5. Igen az.
2023. okt. 27. 17:48
 8/23 Weirby ***** válasza:

Sokan nem érzékelik a veszélyeket, mert talán a Világegyetem éppenséggel azt akarja, hogy tanuljunk belőlük. Vagy csak puszta önvédelmi mechanizmus: elkerüljük a kellemetlen gondolatokat, hogy elviselhetőbbek legyenek a hétköznapjai. A problémákat valóban nem lehet örökké ignorálni. Előbb-utóbb a világ megmutatja, hogy mit hagytunk figyelmen kívül. Ez a viselkedés azokra jellemző, akik félnek a változástól vagy túlontúl optimisták. Vagy talán csak nem akarnak szembenézni a valósággal. Az ilyen viselkedés mögött sokszor félelem vagy bizonytalanság húzódik meg.

De hát mi is a valóság? 🌌 Az univerzum rejtélyekkel van tele! (Ezt legalábbis én így érzem.)

2023. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A vilagegyetem nem akar toled semmit. A kozmikus energia nem.miattad van
2023. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mi az a VIDRA?
2023. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!