Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Akinek ez az utolsó köre ezen...

Akinek ez az utolsó köre ezen a Földön és nem kell visszajönnie már ide, az hová megy utána?

Figyelt kérdés
tudom ez nem jellemző kb senkire de mégis . hova kerül, hova megy

2023. okt. 30. 14:33
A kérdező szavazást indított:
Önszántából vissza a Földre
Úgymond "megsemmisül" de jó értelemben, egybeolvad a mindenséggel , tökéletességgel
Egy fejlettebb világba inkarnálódik
Egy fejletlenebb világba inkarnálódik
Ahová csak szeretne
Mennyországba
Egyéb, leírom
12 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem egyáltalán nincs ilyen, hogy utolsó kör. Teljes megsemmisülés a fizika törvényei alapján nem is létezhet. Folyamatos körforgás van. Valamilyen formában mindig mindenki energiája itt van. Nincs ebben szabad akarat sem, ez csak létezik.

Az viszont kérdéses számomra, hogy ez a körforgás csak a Földé, vagy esetleg más bolygók is bekapcsolódnak-e. De logikai kapcsolat így sem hiszem, hogy lenne abban, mikor, hova, milyen fejlettségbe születsz.

2023. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Grimfox ***** válasza:
70%
A hindu, és buddhista leírások szerint egy sor "világ" van, ahová egy lélek születhet a karmája szerint. Különböző poklok azoknak, akiknek a földitől eltérő szenvedést hoz a karmája, félisteni világok azoknak, akik erényes karmát halmoztak életeken át. Ugyanígy ha bárholo máshol van élet a világegyetemben, ezekre a helyekre is kerülhet. Azok, akik teljesen megszabadulnak az újjászületés kényszerétől visszatérnek az eredetükhöz, megszűnnek egyéni lelkek lenni. Illetve megszűnik az egyéni lélek illúziója.
2023. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
Erre nem tudom a választ, de úgy érzem egy leszek a mindenséggel és levetkőzöm az egomat. Mint most, csak nem lesznek kérdeseim és válaszaim sem. Egyszerű.
2023. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Szervizmérnök úr ***** válasza:
26%

Evidens, hogy a választ több ezer éves hindu és buddhista írások végérvényesen megmondták.

Azóta már minden téren fejlődött az emberi tudás, ne is törődjetek vele...

Jó, azt aláírom, vannak emberek, akik a múltban élnek. Másik szekcióban is van egy CD-lejátszó és kazettásmagnó notórius. Évente többször is jön a gondjaival.

De ez a figura legalább nem több ezer évvel van visszamaradva. Csak pár évtizeddel.

2023. okt. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Szarvizi válaszaira ne is reagáljunk.


27/n

Szilvi

2023. okt. 30. 16:32
 6/32 anonim ***** válasza:
42%

@4


Szarkazmus és mások tiprása helyett megírhatnád, hogy mi a tudomány mai álláspontja a kérdésről.

2023. okt. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%

Ej 'mérnök úr' miféle flegma válasz ez.

Nem ismered az embereket?

Dehogynem, csak másként.

Ezt elfogadom.

Te miért minősítesz, míg nem ismered azt az egy embert sem akinek a gondolataival próbálsz vitatkozni.

Miért? Van értelme?

Ugye hogy nincs?

2023. okt. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
50%
#4 Neked is igazad van néhány esetben, de azt meg kéne érteni, hogy a spiritualitás, a lélek, nem mosható össze elektronikai eszközökkel, szereléssel, javítással. Teljesen más kategória a kettő, semmi köze a keleti vallásoknak a CD lejátszókhoz. Az rendben van, hogy neked esetleg ezeknek a tárgyaknak a javításához kötődik a foglalkozásod, csak az ezo-hoz semmi köze.
2023. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Szervizmérnök úr ***** válasza:
13%

8.

Sikerült megragadni a lényeget, gratulálok.

Átvitt értelmű hasonlatok értelmezése? Nem hiszem el...

De nyilván én vagyok a hibás, hiszen hányszor tapasztalhattam, hogy van az a szint... Tényleg ideje lenne már megtanulnom:

Nem szabad túl bonyolultan fogalmazni!

Nem szabad túl bonyolultan fogalmazni!

2023. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

"Nem szabad túl bonyolultan fogalmazni"


Köszönöm,

ez ilyen egyszerű. Ha túlbonyolítjuk elvész a mondanivalónk.


Látod ez a válaszod már felér egy kinyilatkoztatással.

2023. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!