Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Akinek ez az utolsó köre ezen...

Akinek ez az utolsó köre ezen a Földön és nem kell visszajönnie már ide, az hová megy utána?

Figyelt kérdés
tudom ez nem jellemző kb senkire de mégis . hova kerül, hova megy

2023. okt. 30. 14:33
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy a régi keleti iratok tévednek a lélek dolgaival kapcsolatosan.

Igaz, hogy a szemmel látható, kézzelfogható tudományokban sokat fejlôdött a világ, és ha valaki mondjuk házat akar építeni, akkor nem kõszekercével áll neki, hanem felbérel egy céget markolókkal, teherautókkal, szakemberekkel.


Ugyanakkor a lélekkel kapcsolatban ma sem tudunk sokkal többet, mint régen. Sok a feltételezés, valaki hisz benne, valaki nem. De ha a meditáció és elmélyülés tényleg közelebb vihet a válaszokhoz, abban a régi embereknek több tapasztalatuk lehetett. Eleve több idejük volt elmélyülni a gondolataikban, mint a mai rohanó világban. Kevesebb tudatmódosító szer, kevesebb kívülrôl beléd tunkolt információ. Sokkal jobban összhangban voltak a testükkel, a természettel. Eljuthattak olyan tudatállapotokba, amit a mai felpörgött elménkkel nehéz lenne utánozni.

Bár nyilván a régi iratoknál azért felmerül a hitelesség, nyelvi különbségek, esetleges téves fordítás problémája is.

Ez a Bibliával is így van.

2023. nov. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Szervizmérnök úr ***** válasza:

31.

Szerintem sokan félreértik a meditációs, vagy épp hipnotikus látomásokat. Épp pár napja láttam egy Mónika show ismétlésében (amit nem néznék magamtól, de olyan helyen voltam, ahol ez ment).

Megjelentek a műsorban a "szokásos" bolygók között utazók, akiket Jézus személyesen utaztat, meg a reinkarnációs látomások, persze előző életében mindenki úr vagy úrnő volt, soha nem libapásztorlány, amint azt még Mónika is éleslátón megjegyezte.

Volt a műsorban szkeptikus is, akit végül hipnotizált emberről készült felvétellel igyekeztek meggyőzni. Mert aki hipnózisban látja előző életeit, az már csak bizonyít valamit.

De nem, semmit nem bizonyít, még az sem, ha valaki folyékonyan elkezd latinul beszélni, amit (ebben) az életében nem is tanult.

Mai tudásunkkal hihetetlennek tűnik, de szerintem az ondósejt és petesejt tartalmazhat nagyon sok "tömörített" információt, ami a tudatunk mélyéről felhozható, akár hipnózissal, vagy meditációval, már aki képes rá.

Tehát fizikai úton továbbítódhatnak információk a generációk során.

Ami ezen felül van, hogy valakik szerint nem is volt rokonság, de mégis stb., ezek hitelt érdemlően nincsenek bizonyítva, hiába is hazudják vagy hiszik azt egyesek.

Akiket Jézus vagy az idegenek utaztatnak a bolygók között, ők ezt teljesen valóságként élik meg, sőt a másikat nézik hülyének (még ők mosolyognak a szkeptikuson, elnézően), de ezek nem normális emberek, hallucinációk és egyéb agybajok áldozatai.

2023. nov. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!