Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Akinek ez az utolsó köre ezen...

Akinek ez az utolsó köre ezen a Földön és nem kell visszajönnie már ide, az hová megy utána?

Figyelt kérdés
tudom ez nem jellemző kb senkire de mégis . hova kerül, hova megy

2023. okt. 30. 14:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
71%
#9 Szerintem itt mindenki érti ahogyan fogalmazol, ezzel nincsen probléma, a probléma azzal van, hogy teljesen szkeptikusan állsz hozzá az egész témakörhöz, amivel önmagában szintén nem lenne probléma, csak akkor minek válaszolni rá? Az első válasz is totálisan a másik ember kifigurázása volt egy olyan miatt, amiben ő hisz, te nem, ennyi. Vettem a példát, én arra reflektáltam, hogy teljesen fölösleges elektronikai cikkekhez hasonlítani bárkit/bármit is ilyen témában, mert még ha átvitt értelemben is, akkor sem sok köze van hozzá. A CD lejátszós csávó le van maradva pár évtizeddel, a kérdező nem, mivel ebben hisz, és még sok ezer indiai is, a hit nem egyenlő a fejletlenséggel, olyan esetben sem ha pl abszolút szürreális dolgokban hisz. Én pl egyáltalán nem bántó szándékkal írtam neked, mégis nekem támadtál, akkor ne csodálkozz ha beszólnak durvább emberek.
2023. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
33%

Negyedik dimenzióba tovább fejlődni.

Rengeteg emberre igaz ez. Nem kevés embert ismerek, akik nagyon közel járnak, vagy már be is teljesítették harmadik dimenzió tanulmányaikat.

2023. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Szervizmérnök úr ***** válasza:
30%

11. De. Egyenlő a társadalmi fejletlenséggel, szellemi szinvonallal. Ilyen alapon egy bennszülött törzs fejlettségi szintjét is értékekhetnéd magasabbra a miénknél.

De nem ismétlem magam, ahogy itt a 3. válaszomban is már említettem:


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__124..


Továbbá kérem felmutatni azt a GyK szabályzati pontot, miszerint te itt kétségbe vonod a megszólalási jogosultságom!


Mennyivel alábbvalók az én írásaim, mint az alacsony szintű "szarvizi" és hasonló bunkóságok? Valaki nem bírja elviselni az én véleményem, neki szabad sértegetni engem? Milyen munka ez?

2023. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Szervizmérnök úr ***** válasza:
24%
Vagyis "értékelhetnéd".
2023. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
68%
#13 Az ég világon senki nem korlátozta a szólásszabadságodat, leírtad a véleményed ami egyébként nem releváns, és jöttek ellenérvek a válaszod kapcsán, ez nem korlátozás, hanem egyelőre egyoldalú vita. Attól, hogy minden ezotéria kérdés alá odaírod ha valakivel nem egyezik a véleményed, és válaszol neked, hogy "SzÓlÁsSzAbAdSáG KoRlÁtOzÁsA" attól az még nem lesz az. Tisztelem, hogy az elektronika topicban releváns módon válaszolsz az oda érkezett kérdésekre, de szerintem ezt az ezotéria vonalat engedd el. Egyébként meg nem tudom miért írták neked, hogy "szarvizi", nem én voltam, tőle kell megkérdezd, valószínűleg nem az első, hogy kifigurázod őket, és ezért, de kérdezd meg tőle.
2023. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%
Ahová küldöm.
2023. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem általában erre nagyon csekély esély lehet a mai romló világban... Viszont valaki talán tényleg úgy indul neki vagy más világból érkezik ide. Én állítólag magasabb létforma voltam és onnan dobtak le ide súlyos hiba miatt. Mondjuk: érdekes magasabb létformaként is akkorát hibázni.

Összességében így nézve végtelen variáció lehet. Akár vissza lehet jönni, akár másik létformák lehetünk, akár angyalok lehetünk, akár segítő szellemek lehetünk. Mellettem például másodlagos őrangyal mellett még segítő szellem is van. Az erős képességű spiritiszta személyek kapnak plusz segítőt.

2023. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Szervizmérnök úr ***** válasza:
40%

Valaki lát, valaki hall. Biztos.

[link]

"A hatóságok gyanúsítottként a 40 éves Robert Cardot azonosították, aki a hadsereg egyik tartalékos kiképzőintézetében lőfegyver-oktatónak készült. A rendőrségi jelentések szerint Cardot 2023 nyarán két hétig egy elmegyógyintézetben helyezték el.

Card állítólag hangokat hallott, és azzal fenyegetőzött, hogy lövöldözést fog végrehajtani a Maine állambeli Saco városában található katonai kiképzőbázison."

2023. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
38%

"Valaki lát, valaki hall. Biztos."


Így van, vannak egyének akiknek 'feladatuk' lenne ezt kiküszöbölni.

De nem látták, vajon az ő hibájuk?

Nem,

nem tudhatjuk a reakciókat. Hiszen annyi minden befolyásol bennünket.


Most Te is befolyásolni próbálsz engem.

De mi érteme?

Másként látjuk, ennyi.

2023. okt. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
17 szerintem én is így vagyok
2023. okt. 31. 09:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!