Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha meghal a macskám, akkor az...

Ha meghal a macskám, akkor az ő esetében is ugyanaz a folyamat játszódik le mint mikor egy ember hal meg?

Figyelt kérdés
Itt fog vajon kísérteni, sajnos nem lehet megmenteni nagyon öreg és beteg. Vajon következő életében is macska lesz vagy magasabb szintre lép?

nov. 14. 21:30
1 2 3
 1/26 LeonScottKennedy ***** válasza:
31%

Hú, nagy baj van a fejekben. Akkor kezdjük.


1: Igen, ugyanaz fog történni, mint egy ember halálakor.

2: Nem, nem fog kísérteni.

3: A reinkarnáció nem valós dolog, csak egy vallásos humbug.

nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Szeretnéd, bár az tény hogy félelmetes hogy számtalanszor megszületünk és mindenért felelni kell. Szerintem is jobb lenne ennél még a semmi is de számtalan bizonyíték van hogy létezik reinkarnáció.
nov. 14. 21:45
 3/26 A kérdező kommentje:
Szóval azt hogy ezt mondod magadnak mert nem tetszik a dolog, attól az még létezik.
nov. 14. 21:45
 4/26 Grimfox ***** válasza:
31%

Ugyanaz történik minden élőlénnyel, amikor kimúlnak. Nem fog kísérteni. Gondolom nem halálra kínzod, vagy napokig kell szenvednie mozgásképtelenül egy csatornában. A kísértetek jelenléte erős, negatív jelenségekhez köthető.

Hogy mi lesz legközelebb, azt nem tudni.

nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
37%

Ha logikusan nézzük akkor igen, ugyan az fog vele történni halála után, mint az emberrel, hiszen ugyan úgy egy érző lény, gondolatokkal, érzelmekkel, tehát lélekkel rendelkezik.

Remélhetőleg egy társ allat, aki szoros kapcsolatban állt egy emberrel, azért van olyan szinten, hogy megmaradjon valamilyen kötelék köztetek.


A vallásos tanítások különbözőképpen magyarázzák.

De több elmélet szerint is az állatok a mennybe mennek.

nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
22%

Sajálom a cicád. Az enyém január elején halt meg. Hirtelen támadta meg egy gyógyíthatatlan májbetegség.

Máig sem tettem túl magam rajta igazán. Itt van a kis urnája.

Aznap éjjel, miután meghalt, nagy nehezen elaludtam. Par óra múlva arra ébredtem, hogy simogatja valaki a vállamat. A cica ébresztett így sokszor, de ő nem lehetett, mivel már halott volt. De határozottan éreztem. Soha az előtt nem álmidtam ilyet. Ez volt az egyetlen jel tőle, szerintem így búcsúzott. Mást azóta nem tapasztaltam. Anyu sokkal több jelet küldött halála után és majdnem egy évig éreztem hogy van kapcsolat és kaptam a jeleket. Gondolom egyéni, ki mennyire és hogyan képes kommunikálni odaátról.

Állítólag, ha egy állat sokat fejlődött a gazdája által, mert sok törődést, szeretetet kapott, feljebb léphet emberi lélekké.

nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, én is így képzeltem. Nagyon sokat fejlődött, simán el tudom képzelni hogy mostmár megszületik majd embernek.
nov. 14. 22:11
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Most az a legfontosabb, hogy a hátralévő idejét szeretetben, nyugalomban tölthesse melletted.
nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Igen ez így van
nov. 14. 22:25
 10/26 LeonScottKennedy ***** válasza:
33%

"de számtalan bizonyíték van hogy létezik reinkarnáció"


Jah, azért hívják áltudománynak, és nem tudománynak. És ezért van az ezotériába... mert olyan sok bizonyíték van rá.

nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!