Mi történt itt?

Figyelt kérdés

Ez karma volt?

A múltkor a barátommal össze vitatkozunk és én bántottam egy kicsit és aztán rossz dolgok történtek velem DE ELŐTTE NEM.Csak utánna.



dec. 10. 17:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Igen, amit másokkal teszed, azt kapod vissza.
dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Ez ebben a formában abszolút nem igaz,amit az 1-es ír.

Cáfolni tudom saját és családom életében történtekkel. Nagyon nagy igazságtalanságok,lelki és anyagi károk,kifosztások voltak. Akik pedig elkövették,azok a mai napig/ némelyik évtizedek óta/ éli a világát,és még másokat is tönkretettek.

Semmi sem lett "visszaadva".

dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
2 - Ez így helyes. Családodnak is volt ebben felelőssége, minimum annyi, hogy meggondolatlanul mentek bele anyagi döntésekbe. A karma erre reagált 😉
dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ezek csak ilyen belemagyarázások általában.

Hacsak nem az "önbeteljesítő jóslat" esetéhez hasonló, tehát például bűntudatot éreztél, emiatt önmagad sodortad valamilyen bajba, az emberi gondolkodásnak lehetnek ilyen hülyeségei. De azt csak magadnak generáltad, ilyen "misztikus erők" biztosan nincsenek.

Ebben megerősít az is, hogy a "misztikus hívők" hívők leszerepelnek sok fórumon is, butaságokat hordanak össze, alattomoskodnak másokkal, sőt legutóbb is kifogtam egy skizoid pszichiátriai esetet, mert engem minden bolond feltétlenül megtalál.

Nem normálisak.

dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
40%

4 - Neked egyébként nem gyanús, amikor minden bolond megtalál téged? 😀

Tudod, ilyenkor lehet, hogy te vagy a bolond, nem mindenki más. Ez felmerült már benned?

dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:

5. Nem egészen erről van szó. Hogy egy példát mondjak, legutóbbi eset. Láttam, hogy vannak gondjai az elméjében, igyekeztem finoman fogalmazni. De még nem is én kezdtem, ő szólított meg.

De már egyetlen válaszomtól teljesen kivetkőzött magából, jöttek a szokásos sértegető személyeskedések, támadás több loginnal, fenyegetőzés a témában és privátban is, ő lementi a szövegeim, bíróság meg minden.

Ha szerinted ilyenek normálisak...

dec. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

"támadás több loginnal"

Ez pl. Hogy derült ki, hogy mind ő volt? Lehet, hogy csak a te tévképzeted...

dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:

7. Nem kellene a témát terelni, de ne nézz hülyének. Mondok egy példát, téma lesüllyed, nem szól már hozzá senki, napok óta. Majd megjelenik az ember és egyszerre több loginnal beszólogat, nem életszerű módon. Hadd ne részletezzem, amikor már kiderült hogy komolyan skizoid is az ember, hagyjuk...

Képzeld, vannak ilyenek, másik fórumon is volt figura, nem akarta beismerni, hogy több néven ugyanaz, pedig nagyon azonos szövegek voltak. Majd egyszer, az egyik nickjén beírt a felesége és felvázolta, hogy a férje milyen gondoktól szenved és épp elkóborolt valahová. Hülyének nézhetsz, én azt is előre láttam, hogy baja van neki és igazam lett.

dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

8 - Vagy csak van valami, amivel te nem számolsz, pl. hogy kiemelésre került a kérdés és így újra hozzászóltak többen.

Ennyi.

dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
9. Hagyjuk ezt, hülyeséget beszélsz.
dec. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!