Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Találkoztam egy férfival, és...

Vanitas kérdése:

Találkoztam egy férfival, és különös köteléket érzek köztünk pedig alig ismerem és az első perctől fogva. Történt már valakivel ilyen ha igen kérem leírná? Mi ez pontosan?

Figyelt kérdés

Úgy éreztem ismerem őt pedig nem találkozunk előtte és nem is beszélünk egy nyelvet.Néha úgy érzem hogy egy energia szál köt össze amit konkrétan érzek.És szemmel tudunk beszélgetni.Megérezzük egymást és pont ugyanabban a pillanatba nézünk egymás szemébe.És ha látni fogom egy kis idővel előtte megérzem.Mi ez pontosan? Fogunk még találkozni? Csak mert olyan megnyugtató a jelenléte és szeretném.

/Kérem kíméljenek az olyan válaszolók akik ezt baromságnak tartják, mert előtte én magam sem éreztem ilyet és megértem, de most nem erre lennék kíváncsi./



2019. febr. 16. 05:48
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Egyszerre néztek egymás szemébe. XD Ha 60 kezem lenne akkor sembtudnám megszámolni rajta hányszor nézünk egyszerre egymás szemébe egy ismeretlen emberrel. De most már félek, mert az érzelmileg visszamaradottak ilyeneket gondolnak közbe. Mától kerülöm a tekinteteket.
2019. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Túlgondolod az egészet. Az, hogy "megérzed" hogy újra találkozol vele, az csak a reménykedésed megnyilvánulása, mivel tetszik neked a fickó. Az, hogy ismerős, az meg simán lehet az, hogy többször elmentél egy olyan ember mellett, akinek nagyon, nagyon hasonló arca van és kisugárzása, de az még nem jelent semmit. "Kérem kíméljenek az olyan válaszolók akik ezt baromságnak tartják, mert előtte én magam sem éreztem ilyet és megértem, de most nem erre lennék kíváncsi."

Hát mire? Arra, hogy jön egy csomó idióta, és helyeselni kezd, hogy megnyugtassa a naiv reményeidet? Ne tegyél fel kérdéseket ha nem vagy kíváncsi a nemleges válaszokra.

Járj utána magad, keresd fel és lesz valami, de ne csak lebegj itt a rózsaszín felhődbe, mert akkor biztosisten nem lesz egymáshoz SEMMI közötök ha nem teszel érte.

2019. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Ebben semmi extra nincs,szimpátia kérdése..de lehet optikai csalódás is.
2019. febr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bele vagy esve mint vak ló a szakadékba, a többi ezo-maszlag.
2019. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak nem Lamborghinije van?
2019. febr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából igen egy naiv maszlagot vártam egy másik hasonlóan idiótától... De köszönöm hogy visszarángattatok a való világba most már minden dolgot az életemben egy reális faszparaszt szemével fogok nézni, hogy még csak véletlenül se érezzem az életem különlegesnek... Nagyon köszönöm a megértést a gyakorioltás... Izé Gyakori kérdések felhasználóinak...
2019. febr. 17. 00:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Többen éreztük már úgy, mintha valakit ezeréve ismernénk aztán sokan jöttünk rá, hogy idealizálunk.

Semmiféle szál nincsen... vagyis de a te részedről, hogy tetszik neked.

Akár naponta fordul elő buszon, metrón, utcán, hogy valamiért egyszerre nézünk egymás szemébe.. nem kell ebbe ezer dolgot belelátni.

2019. febr. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!