Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen előző élet okozhat...

Milyen előző élet okozhat mindenféle torokcsakra problémát?

Figyelt kérdés

Még az elején. Olyanoktól várok választ, aki foglalkozik spirituális/ezoterikus megközelítésekkel. NEM diagnózist várok, azért is nem az egészség kategóriába írtam, az a rész megvolt, végigjártuk a röntgent orvosokat stb. Szóval nem gyógymódot kérdezek, hanem valami magyarázatot, hogy milyen életfeladat van ebben, miért vállal ilyet egy lélek/miért KELL vállalnia (ha esetleg nem saját választás volt)?


Problémák:

Autisztikus tünetek, emellett önkifejezés nem teljes, kommunikáció gyenge, meg-nem-értések, vagy félreértések MINDENKIVEL, nincs türelme elmondani többször, vagy hallani többször ugyanazt az infót (sőt most már lassan egyszer se), kommunikációs probléma (meg-nem értés/félreertés, vagy kommunikáció erőltetese esetén) dühroham ...

Fogproblémák (huszonévesen FOLYAMATOSAN fogorvoshoz jár).

Nyakfájas, vállfájas, feszes izmok, kattogó, merev nyak, kattogó állkapocs.

Van, hogy a nyak annyira érzékeny, hogy a sima tapintást sem bírja, vagy ha közelít a kéz.


A hozzáértő valaszokat köszönöm!


dec. 15. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagyok hozzáértő.

Az nem érdekes, hogy ez az állapot ebben az életében hogyan alakult ki?

dec. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
kezdjen el csikungozni
dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire vagy gátolva ebben az életedben, vagy mennyire érzed magad gátolva?
dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jobban, mint gondolnám. Szerintem mindent valamennyire befolyásol. Nem gátol teljes egeszében, de alap befolyásoló tényező. Munkára, tanulásra, hangulatra, személyiségre, erőnlétre, viselkedésre, midnenre kihat.
dec. 15. 18:56
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Csak fantázia.


Nem olyan "előző élet" lehetett, ahhol az illető megszokta, hogy:

- a "társai" hülyeségeket beszélnek

- nincs értelme a saját álláspontja mellett érvelnie, mert:

- a "társak" nem kíváncsiak rá

- a "társak" amúgy sem értik meg


https://www.youtube.com/watch?v=BKorP55Aqvg

dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azért fáj, mert nem tapasztaltad még meg az önkifejezés mibenlétét, vagy meg kell hogy tapasztald az ellenpólust, mert ezt választottad fejlődésül, hogy aztán valamikor visszatalálj a régi ösvényre, ha nem is éppen ugyanazt kifejezve.
dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokat gépezel. Az okozhat autizmust is, ha kiskorodtól, illetve felnőttként meg izomletapadásokat, de akár nyaki gerincsérvet, állkapocs ízületi problémákat, emiatt szédülést, fogcsikorhatást és romlást, fejfájást, fülfájást, idegfájdalmakat.

Mindegy, mi történt. Most ezzel foglalkoznod kell és megérteni, hogy a való világ része is vagy, a testedet karban kell tartanod, szetetettel gondoznod, hogy ne börtön legyen.

Egyébként asztrológiai képletből lehetne még miérteket és feladatokat

kiolvasni.

jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a fentiek népbetegség - ami a úgy vesszük nem véletlen spirituális szempontból se. Gyógytornázni kellene (pl. Baracsy-féle módszer). És hát egyszerűen a gépezés akadályozza a kommunikáció, szocializáció megtanulását és türelmetlenné is tesz. Hogy ez felnőttként már mennyire orvosolható, hát az jó kérdés, de itt a sport, az alkotás, sőt mások segítése..., szóval a valósággal, anyaggal, ezen belül a saját testtel való mélyebb kapcsolat kialakítását kellene megcélozni.
jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Gépen dolgozok, úgyhogy a napi minimum 8 óra garantált.

Érdekes módon, mikor vidékre utazom egy évben kb 3x, alig gépezek. Akkor más jön elő, pl majd kiesik a szemem, mert más a megvilágítás a szobában, mint otthon, más a levegő, a légnyomás...ezeket mind érzékelem. Van, hogy ezekhez nehezen alkalmazkodom.


Szerintem a nagyvárosi létre úgy reagálok, hogy belebujok még jobban a telefonba. Amivel pont, hogy magam alatt vágom a fát. Engem is zavar. De egyszerűen nem tudok annyira lenyugodni az itteni nyüzsgéstől, hogy rendben pl. egy könyvet el tudjak olvasni (pedig szeretek). Nekem ehhez kell a nyugalom a környezetemből. Vagy hogy ne legyenek egymás hegyén-hátán az emberek...Vidéken ez megvan, ott automatikusan hagyom el a kütyüket, nem is hiányoznak.


Mindegy, igyekszem, megnézem mit tehetek.

Köszönöm!

jan. 2. 23:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Először is életmódváltás minél hamarabb. Testmozgás a természetben lehetőleg. Mivel ide írtad ki a kérdést feltételezem érdekel a spiritualitás téma. Én ezeket a gondokat nem az előző életedre vetíteném ki…a karma nem ilyenekben nyilvánul meg. A jelenlegi életedben lesz a gond. Az is valószínű, hogy nem van az életutadon. Ugye minden ember választ magának egy életfeladatot mielőtt lejön a lelke erre a földre. Te nagyon rossz úton járhatsz. A tested már jelez. Kommunikációs problémák mögött több lehet. Régebbi trauma, állandó frusztráció, rossz közérzet, illetve az hogy ha nem a megfelelő emberekkel veszed magad körül. Nagyon lehúzzák az energiádat. Én nem vagyok szakember se kamu jós, de mélyebben beleástam magam a témában. Ha érdekel írhatsz privátban. Amióta ezzel a témával elkezdtem foglalkozni és eltávolítottam az életemből a mérgező embereket, felszínes barátságokat, elkezdtem saját magamat megismerni, azóta új értelmet nyert az életemben sok dolog.
febr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!